Elektrocentrála AL-KO 2000i

Číslo produktu: 130933 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • <p>Ľahká,kompaktná elektrocentrála použiteľná pri menších odberoch</p>Pohodlné prenášanie vďaka integrovanému držiaku.
  • Uzavreté teleso umožňuje pohodlnú a tichú prevádzku.
  • Obzvlášť vhodná pre kemping, voľný čas a na použitie v záhrade
  • 230 V zástrčka na jednoduchý odber prúdu.Vďaka invertorovej technológii je možná prevádzka aj citlivých prístrojov ako napr. PC , TV- a HiFi zariadení, pretože zabraňuje výkyvom napätia napä

Ľahká a kompaktná invertorová elektrocentrála na výrobu elektrickej energie

  • ľahké premestňovanie vďaka integrovanej rukoväti
  • tichý chod vďaka oplášteniu prístroja
  • Obzvlášť vhodný pre kempovanie, voľný čas a využitie na zahradě
  • 230 V zásuvka pre jednoduchý odber elektrického prúdu.
  • Pokiaľ je požadovaný kvalitný prúd na prevádzku citlivých prístrojov ako napr.počítačov, TV a HIFI techniky je práve správnou voľbou invertor, pretože zamedzuje kolísaniu napätia

Technická špecifikácia

Značka AL-KO
Typ zariadenia inventár
Produktový rad Premium
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.