Kombi zariadenie AL-KO BF 5002-R s vzduchovými pneumatikami

Číslo produktu: 127470 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
 • Kombinované zariadenie pre všestranné použitie v okolí domu a záhradyVšestranné vďaka širokému príslušenstvu ako kosiaca lišta, mulčovacie zariadenie, pôdna fréza, čistiaci valec atď.(nie je
 • Použiteľné v lete aj v zime
 • silný, spoľahlivý motor Briggs and Stratton
 • Chod vpred aj vzad
 • veľké vzduchové kolesá pre optimálnu trakciu

Zákazníci tiež často kupujú...

945,00 €
Tento produkt
319,00 €
Obmedzené množstvo

Celková cena za všetky produkty

1.264,00 € *

Všestranný pomocník a multitalent: Vďaka prídavným zariadeniam možno Combi BF 5002-R I ľahko využiť na rôzne účely pre práce v okolí domu , záhrade či prírodných plochách. To všetko v tradičnej kvalite solo® by AL-KO.

 • Multifunkćný pristroj pre prídavné zariadenia: Kosiaca lišta, Kosiace teleso, Kultivátor a Radlička 
 • Silný a spoľahlivý 2,74 kW motor Briggs&Stratton
 • Veľké a široké pneumatiky pre optimálnu trakciu
 • Chod vpred aj vzad ovládateľný z rukoväte
 • Vyškovonastaviteľné a otočné rukoväte
 • Šneková prevodovka a pohon klinovým remeňom

Výhody

Technika dvojitých nožov, štvorpolohové vedenie nožov, tichý pohon bez vibrácií.Vrátane výškovo nastaviteľných dištančných rozpier.

Stabilné teleso z oceľového plechu.Špeciálny tvar telesa s mulčovacím efektom. Zabudovaná brzda noža.Klzná časť sa dá výškovo nastaviť do troch polôh.

So štvorhviezdicovým frézovacím nožom a s pohonom klinovým remeňom.Kultivátor:Počet otáčok 275 ot./min.,nastaviteľná hĺbka kultivácie.Vhodná na ľahkú pôdu.

Dodávaná kompletne s prípojným adaptérom

Čistiaci valec bez nádoby na zachytávanie nečistôt.Nastaviteľný do strán pomocou segmentovej platne.Výškovo nastaviteľné vodiace kolieska.Rozdelený na dve časti,s polypropylénovými kefami, Ø 300 mm.

Technická špecifikácia

Značka solo by AL-KO
Výkon v kW 2.74 KW
Produktový rad COMFORT pro
Model motora B&S Series 675EXi
Objem v ccm 163
Typ motora 4-taktní
Počet otáčok v ot./min 3200
Počet valcov motora 1
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Prenos 1 rýchlostný stupeň vpred / 1
Hmotnosť netto v kg 45 KG
Akustický výkon LwA [dB (A)] 92
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 93
Priemer kolesa v palcoch 13X5,0-6
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 80
Odchýlka KpA [dB (A)] 2
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.