Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

Kombi zariadenie AL-KO BF 5002-R s vzduchovými pneumatikami

Číslo produktu: 127470 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
 • Kombinované zariadenie pre všestranné použitie v okolí domu a záhradyVšestranné vďaka širokému príslušenstvu ako kosiaca lišta, mulčovacie zariadenie, pôdna fréza, čistiaci valec atď.(nie je
 • Použiteľné v lete aj v zime
 • silný, spoľahlivý motor Briggs and Stratton
 • Chod vpred aj vzad
 • veľké vzduchové kolesá pre optimálnu trakciu

Všestranný pomocník a multitalent: Vďaka prídavným zariadeniam možno Combi BF 5002-R I ľahko využiť na rôzne účely pre práce v okolí domu , záhrade či prírodných plochách. To všetko v tradičnej kvalite solo® by AL-KO.

 • Multifunkćný pristroj pre prídavné zariadenia: Kosiaca lišta, Kosiace teleso, Kultivátor a Radlička 
 • Silný a spoľahlivý 2,74 kW motor Briggs&Stratton
 • Veľké a široké pneumatiky pre optimálnu trakciu
 • Chod vpred aj vzad ovládateľný z rukoväte
 • Vyškovonastaviteľné a otočné rukoväte
 • Šneková prevodovka a pohon klinovým remeňom

Výhody

Kosiaca lišta CB 870

Kosiaca lišta CB 870

Technika dvojitých nožov, štvorpolohové vedenie nožov, tichý pohon bez vibrácií.Vrátane výškovo nastaviteľných dištančných rozpier.

Kosiace zariadenie

Kosiace zariadenie

Stabilné teleso z oceľového plechu.Špeciálny tvar telesa s mulčovacím efektom. Zabudovaná brzda noža.Klzná časť sa dá výškovo nastaviť do troch polôh.

Kultivačná fréza CF 500

Kultivačná fréza CF 500

So štvorhviezdicovým frézovacím nožom a s pohonom klinovým remeňom.Kultivátor:Počet otáčok 275 ot./min.,nastaviteľná hĺbka kultivácie.Vhodná na ľahkú pôdu.

Kult ivačná radlica

Kult ivačná radlica

Dodávaná kompletne s prípojným adaptérom

Čistiaci valec KW 1050

Čistiaci valec KW 1050

Čistiaci valec bez nádoby na zachytávanie nečistôt.Nastaviteľný do strán pomocou segmentovej platne.Výškovo nastaviteľné vodiace kolieska.Rozdelený na dve časti,s polypropylénovými kefami, Ø 300 mm.

Technická špecifikácia

Model motora B&S Series 675EXi
Objem v ccm 163
Výkon v kW 2.74 KW
Počet otáčok v ot./min 3200
Hmotnosť netto v kg 45 KG
Prenos 1 rýchlostný stupeň vpred / 1
Počet valcov motora 1
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Dĺžka krabice v cm 80.5 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 93
Produktový rad COMFORT pro
Značka solo® by AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (2.94MB)
Názov stiahnutého súboru (4.18MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.