Pôdna Fréza Cf500

Číslo produktu: 110495 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 23.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Pôdna fréza pre solo® by AL-KO kombinované zariadenie BF 5002-R na kyprenie pôdy a prípravu na siatie
  • Aktívne pracujúci 4-hviezdičkový sekáčik s pracovnou šírkou 50 cm a dobrou trakciou
  • Individuálne nastavenie hĺbky frézovania
  • Bezpečnosť vďaka veľkému krytu z oceľového plechu

Voliteľné príslušenstvo pre kombinované zariadenie BF 5002-R

50 cm kultivátor premení základné zariadenie na výkonnú motorovú motyčku

Rotačný kultivátor CF 500 je prídavným dielom k základnému zariadeniu BF 5002-R a premieňa jednonápravový stroj na výkonnú motorovú plečku pre efektívne a časovo úsporné použitie. Či už ide o kultiváciu, prevzdušňovanie alebo revitalizáciu vašej záhradnej pôdy: S CF 500 namontovaným na základnom zariadení môžete pôdu pred sejbou optimálne pripraviť, kyprieť a zapracovať do nej živiny, hnojivo a čerstvú ornicu. Ako záhradník alebo pestovateľ zeleniny môžete svoju prácu výrazne urýchliť pomocou motorovej plečky na výkonnom kombinovanom zariadení. Dobrá ergonómia vám umožní pracovať s minimálnou únavou.

Technické údaje pôdnej frézy CF 500 pre kombinovaný nástroj solo® by AL-KO 5002-R

S pôdnou frézou CF 500 a jeho pracovnou šírkou 50 cm môžete robiť dobrý a pohodlný pokrok. Zníženie práce oproti ručnej práci s lopatami a rýľmi je značné. Pretože pomocou špeciálne tvarovaných 4-hviezdičkových sekacích nožov na obrábanie jemnej pôdy a dobre motorizovaného kombinovaného zariadenia je to jednoduchšie: pohon kolies preberá väčšinu práce a vďaka terénnym vlastnostiam je základné zariadenie s 13-palcovými pneumatikami a farmárskym profilom zvládnete aj nerovný terén Dobre funguje na poli a na svahoch s minimálnou námahou.

Bezpečnosť je kľúčová: Kvalitný kryt rotačného oja z robustného oceľového plechu zaisťuje vašu bezpečnosť pri práci a chráni vás pred odletujúcimi kameňmi.

Kúpte si brúsenú frézu CF 500 pre základné zariadenie solo® od AL-KO BF 5002-R a alternatívy

Rotačný kultivátor (č. položky 110495) pre kombinované náradie solo® by AL-KO BF 5002-R si môžete zakúpiť v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Premení základné zariadenie na veľmi výkonný a ovládateľný kultivátor.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 110495
EAN 4003718020045
Značka solo® by AL-KO
Produktový rad COMFORT pro

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.37MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.