Žacia Lišta CB 870 (ku Combi BF 5002)

Číslo produktu: 110494 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 24.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Žacia lišta pre kombinovanú jednotku solo® by AL-KO BF 5002-R s hladkým chodom a nízkymi vibráciami
  • 87 cm šírka rezu pre plochy do 2000 m²
  • Technológia rezania s dvojitým ostrím a tvrdenými čepeľami
  • Tichá prevádzka s nízkymi vibráciami
  • Ideálne pre prírodné záhrady a sady

87 cm žacia lišta CB 870 pre kombinovanú jednotku solo® by AL-KO BF 5002-R

 

Žacia lišta CB 870 je prídavné zariadenie pre základnú jednotku BF 5002-R a mení ju na výkonnú lištovú kosačku na profesionálne, k prírode šetrné použitie.
Žacia lišta so šírkou záberu 82 cm a plynule výškovo nastaviteľnými dištančnými podložkami je vhodným príslušenstvom pre kombinovanú jednotku/multifunkčnú jednotku solo® by AL-KO BF 5002-R (základná jednotka). V kombinácii s výkonným, ale plynulým chodom a nízkymi vibráciami žacieho ústrojenstva ponúka žacia lišta CB 870 výkonné žacie ústrojenstvo na rovnomerné a efektívne kosenie vysokých lúčnych a krmovinárskych tráv, ktoré poskytuje spoľahlivú službu aj v hustých divokých porastoch.

 


Technické údaje žacej lišty CB 870 pre kombinovanú jednotku solo® by AL-KO BF 5002-R

 

Tvrdené nože zabezpečujú čistý rez, pričom výšku rezu možno presne a jednoducho nastaviť pomocou výškovo nastaviteľných dištančných podložiek (behúňov).
Žacia lišta namontovaná na kosačke 5002-R so šírkou záberu 87 cm plní svoju profesionálnu úlohu a efektívne a rýchlo zvláda aj veľké plochy s rozlohou až 2000 m².
Vysoko výkonný nôž na žacej lište sa vďaka svojej vysokej odolnosti minimálne opotrebováva aj pri používaní v najhustejšom poraste, či už pri náročnom nepretržitom používaní, alebo pri dlhšom státí.

 


Kúpte si žacie lišty pre základný model solo® od spoločnosti AL-KO BF 5002-R a alternatívy

 

Žacie ústrojenstvo s dĺžkou 87 cm (č. položky 110494) pre kombinovanú jednotku solo® by AL-KO 5002-R si môžete zakúpiť v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Základnú jednotku premení na kosačku  pripravenú na použitie.
Ak chcete kombinovanú jednotku používať na iné účely, odporúčame vám iné nadstavce: čelné kosiace zariadenie (č. položky 110739), pôdna fréza (č. položky 110495), kultivačná radlička (č. položky 110742). 
Ak potrebujete špeciálne lištovú kosačku s veľmi veľkým záberom kosenia a ešte ste si nezakúpili základnú jednotku, odporúčame vám pozrieť si ako možnú alternatívu kosačku solo® by AL-KO 5001 R III.

 

 

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 110494
EAN 4003718020038
Značka solo® by AL-KO
Produktový rad COMFORT pro

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.44MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.