Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

Fréza Snežná 560 Ii Al-ko Snowline

Číslo produktu: 112933 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
Aby Vám sneh už nikdy nezahatal cestu! Nová snehová fréza AL-KO Snow Line 560 II so šírkou záberu 56 cm je ideálna na odpratávanie snehu z úzkych ciest a chodníkov. Veľké kolesá a pneumatiky s hrubým dezénom sa postarajú o optimálnu trakciu a ľahkú manévrovateľnosť aj v nepriaznivých podmienkach. 5 rýchlostí vpred a 2 vzad umožňuje pohodlne regulovať rýchlosť pohonu kolies na požadovanú úroveň.

Výhody

Vynikajúca spotreba

Vynikajúca spotreba

Výkonné motory vybavené technológiou OHV s ventilmi uloženými navrchu zaručujú vynikajúcu účinnosť, ktorá sa prejavuje vyšším výkonom a menšou spotrebou.

Odpratávanie snehu bez námahy

Odpratávanie snehu bez námahy

Sneh možno odhadzovať až do vzdialenosti 15 m cez otočný vyhadzovací komín. Pohon kolies umožňuje ľahkú prácu a rovnomerný pohyb frézy pri odpratávaní snehu.

Robustné a spoľahlivé

Robustné a spoľahlivé

Vďaka silným OHV motorom vhodným do zimnej prevádzky a pohonu sú dvojstupňové snežné frézy Snowline 560 II, 620 II, 620 E II, 700 E a 760 TE ľahko ovládateľné. Ešte komfortnejšiu obsluhu umožňujú vyhrievané rukoväte (700 E, 760 TE) a štartér motora (620 E II, 700 E, 760 TE), ktorý aj pri teplotách pod bodom mrazu garantuje rýchly štart motora. Vďaka šírkam záberu až do 76 centimetrov tak môžete v krátkom čase odpratať tony snehu

Technická špecifikácia

Typ pohonu Benzínový
Objem v ccm 182
Výkon v kW 4 KW
Počet otáčok v ot./min 2000
Hmotnosť netto v kg 65 KG
Elektrický štart nie
Hmotnosť brutto v kg 70 KG
Rozmer výška v cm bez kartóne 112 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 60 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 132 CM
Objem palivovej nádrže v l 3 L
Primer áno
Vyhrievané rukoväte nie
Dĺžka krabice v cm 89 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 102
Automatický sýtič áno
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (32.08MB)
Názov stiahnutého súboru (12.41MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.56MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.