Fréza Snežná 560 Ii Al-ko Snowline

Číslo produktu: 112933 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 22.08.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
Aby Vám sneh už nikdy nezahatal cestu! Nová snehová fréza AL-KO Snow Line 560 II so šírkou záberu 56 cm je ideálna na odpratávanie snehu z úzkych ciest a chodníkov. Veľké kolesá a pneumatiky s hrubým dezénom sa postarajú o optimálnu trakciu a ľahkú manévrovateľnosť aj v nepriaznivých podmienkach. 5 rýchlostí vpred a 2 vzad umožňuje pohodlne regulovať rýchlosť pohonu kolies na požadovanú úroveň.
...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 112933
EAN 4003718045154
Hmotnosť netto v kg 65 KG
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 60 CM
Hmotnosť brutto v kg 70 KG
Rozmer výška v cm bez kartóne 112 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 132 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 102
Petrol Engine E10 OK? Yes
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO

Power supply

Typ pohonu Benzínový

Handle system

Vyhrievané rukoväte nie

Engine

Automatický sýtič áno
Objem palivovej nádrže v l 3 L
Elektrický štart nie
Objem v ccm 182
Počet otáčok v ot./min 2000
Výkon v kW 4 KW
Primer áno

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (32.08MB)
Názov stiahnutého súboru (12.41MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.56MB)
Pred. č.: 112899 Skladom
7,50 €
Pred. č.: 112902 Nedostupné 22.08.2024
89,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.