Fréza Snežná 760 Te Al-ko Snowline

Číslo produktu: 112930 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma

Zákazníci tiež často kupujú...

1.490,00 €
Tento produkt
5,90 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

1.495,90 € *

Povedzte snehu zbohom - s novou snehovou frézou SnowLine 760 TE ste na zimu pripravení.Pásové pojazdové zariadenie sa postará aj v nepriaznivých podmienkach o optimálnu trakciu a ľahkú manévrovateľnosť. So 6 rýchlosťami vpred a 2 vzad možno navyše pohodlne regulovať pojazdovú rýchlosť.Výkonný motor snehovej frézy ponúka vďaka technológii OHV s ventilmi uloženými navrchuvynikajúcu účinnosť, ktorá sa prejavuje vyšším výkonom a nižšou spotrebou. Odpratávanie snehu bez námahy. Sneh možno odhadzovať až do vzdialenosti 15 m cez otočný vyhadzovací komín Komfortná obsluha vďaka kompaktnému kokpitu s integrovanými svetlometmi možno všetky ovládacie prbvky ľahko dosiahnuť. Vyhrievané rukoväte.

Technická špecifikácia

Elektrický štart áno
Automatický sýtič áno
Typ motora 4-taktní
Výška vťahovanie v cm 54 CM
Hodnota vibrácií (m/s^2) 3.72
Produktový rad Premium
Akustický výkon LwA [dB (A)] 104
Objem v ccm 420
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 106
Výkon v kW 9 KW
Odchýlka KpA [dB (A)] 3
Hodnota K (m/s^2) 1
Vyhrievané rukoväte áno
Typ pohonu Benzínový
Objem palivovej nádrže v l 5.5 L
Značka AL-KO
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 90
Počet valcov motora 1
Primer áno
Hmotnosť netto v kg 126 KG
Hmotnosť brutto v kg 145 KG
Počet otáčok v ot./min 2000
Svetlá šírka v cm 76 CM
Zimný predhrievač vzduchu nie
Systém frézovanie 2 ST
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.