AKU opasok pre batériu BBA 40 Energy Flex

Číslo produktu: 113786 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Ruční AKU přístroje Energy Flex jsou nyní ještě příjemnější pro práci, protože baterie lze přenášet na pohodlném bederním pásu (AKU není součástí balení). Citelné snížení hmotnosti přístroj
  • Vysoký komfort díky speciálnímu polstrování
  • Optimální volnost pohybu
  • Ulevte pažím - díky nízké hmotnosti je možné pracovat déle

Vaše výhody:

Bederní pás na baterii obsahuje adaptér, který lze snadno použít pro následující produkty:

  • Foukač listí LB 4060
  • Foukač a vysavač listí LBV 4090
  • Křovinořez GT 4030
  • Zahradní nůžky HT 4055
  • Řetězová pila CS 4030
  • Multitool MT 40

AKU bederní pás BBA Nákup

Jednoduše nakupte u našich autorizovaných prodejců, nebo z pohodlí vašeho domova prostřednictvím našeho e-shopu.


Technická špecifikácia

Prenosné Pás bez ramenného popruhu
Akumulátorová rad Energy Flex
Značka AL-KO
Názov akumulátorové radu Energy Flex
Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO ENERGY FLEX 40V max.
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.