AKU plotostrih HT 4055 Li

Číslo produktu: 113609 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Ľahké, obratné nožnice s dĺžkou lišty 55 cm, pohodlným úchopom a kvalitným spracovaním z rady ENERGY FLEX
  • Bezhlučná a bezemisné starostlivosť o Váš živý plot
  • Diamantom brúsené nože
  • 40 voltovej Li-Ion akumulátor: krátka doba nabíjania, dlhá životnosť
  • Batérie a nabíjačka nie sú súčasťou balenia

Zákazníci tiež často kupujú...

Pred. č.: 113609
109,00 €
Tento produkt

Celková cena za všetky produkty

307,90 € *


Perfektný strih pre Váš živý plot, bez emisií a bez prekážajúcich káblov - v obvyklej AL-KO kvalite. To predstavujú výkonné a obratné nožnice na živý plot z radu ENERGY FLEX.


S akumulátorovými nožnicami AL-KO HT 4055 Li s diamantom brúsenými nožmi Vám pôjde údržba živého plota rýchlo od ruky. Žacia lišta z kvalitného materiálu s dĺžkou 55 cm pre presný a bezpečný strih
Jeden akumulátor - veľa pomocníkov pre Vašej záhradu: HT 4055 Li je súčasťou Vašej rodiny ENERGY FLEX. Ak už prístroj rady ENERGY FLEX vlastníte, jednoducho vložíte Váš akumulátor do nožníc HT 4055. Pokiaľ ide o Váš prvý prístroj z radu ENERGY FLEX, odporúčame dokúpiť akumulátor a nabíjačku, ktoré nie sú súčasťou balenia.


Technické detaily AL-KO HT 4055 Li-Ion

Protibežné, diamantom brúsené nože s dĺžkou 55 cm zaistí čistý strih vetvičiek až do priemeru 20 mm.


Akumulátorové nožnice HT 4055 sú s 3,9 kg (vrátane batérie) stále výrazne ľahšie než akýkoľvek benzínový typ. Nízkovibračnej elektromotor, dobré vyváženie prístroje a ergonomicky tvarované držadlo zaisťujú bezpečné a neunavujúci ovládanie stroja, najmä pri práci vo väčšej výške. Vysoko kvalitné, robustné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť výrobku.

S plne nabitým Li-Ion 40V / 5Ah akumulátorom môžete pracovať až 140 Minút. Nabitie akumulátora potom trvá max. 120 Minút. Ak máte k dispozícii ďalší akumulátor, môžete teda pracovať takmer nepretržite. Li-Ion akumulátory majú dlhú životnosť, sú bezúdržbové, netrpia samovybíjaním ani pamäťovým efektom

Poznámka: Uvedená doba prevádzky na batériu je len orientačná a závisí od mnohých faktorov (teplota, hustota živého plota atď.).


Akumulátorové nožnice HT 4055 Li Kde kúpiť & Alternatívy

Akumulátorové nožnice HT 4055 Li-Ion môžete kúpiť priamo v našom webshope, alebo u našich predajcov. Pokiaľ zháňate výkonnejší nožnice na živý plot s dlhšou lištou a nevadí Vám elektrický kábel, mohli by sme Vám odporučiť napríklad model HT 700.


Technická špecifikácia

Max.prevádzka 5 Ah Aku v min. 140
Typ noža brúsený diamantom
Max.prevádzka 4 Ah Aku v min. 120
Počet otáčok v ot./min 1400
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 87
Akustický výkon LwA [dB (A)] 84
Odchýlka KpA [dB (A)] 3
Kompatibilná batéria 113280|113524
Hodnota K (m/s^2) 1
Hodnota vibrácií (m/s^2) 2.5
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 64
Princíp kosenia protibežný bezpečnostný nôž
Maximálna šírka rezu v mm 20
Akumulátorová rada AL-KO ENERGY FLEX 40V max.
Typ pohonu AKU
Dĺžka rezu v mm 550
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.