AKU výškový plotostrih AL-KO HTA 2050

Číslo produktu: 113539 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Ľahké, obratné a flexibilné nožnice na živý plot s teleskopickým nástavcom z radu EASY FLEX
  • Veľký akčný rádius s pracovnou výškou až 3,5 m vďaka nastaviteľnému teleskopickému nástavcami a nastaviteľné lište
  • Pohodlná práca vďaka nízkovibračnímu elektromotoru, perfektnému vyváženie ergonomickému ovládanie
  • Diamantom brúsené bezpečnostné nože
  • 20 voltovej Li-Ion akumulátor: krátka doba nabíjania, dlhá životnosť
  • Akumulátor a nabíjačka nie je súčasťou balenia

Perfektný strih pre Váš živý plot, bez emisií a bez prekážajúcich káblov - v obvyklej AL-KO kvalite. To predstavujú ľahké a obratné nožnice na živý plot z radu EASY FLEX.


Akumulátorové nožnice na živý plot HTA 2050 - ľahké, komfortné, praktické


S akumulátorovými nožnicami AL-KO HTA 2050 s diamantom brúsenými nožmi Vám pôjde údržba živého plota rýchlo od ruky. Žacia lišta z kvalitného materiálu s dĺžkou 51 cm pre presný a bezpečný strih. Predĺžené akumulátorové nožnice sú obzvlášť vhodné pre vysoké živé ploty - s predlžovacím nástavcom dosiahnete pracovnej výšky až 3,5 m. S výklopnou lištou sa ľahko dostanete aj na ťažko prístupné miesta Vášho živého plotu a docielite vždy perfektne presného a rovného strihu.


Veľmi ľahké a na elektrickej sieti nezávislé aku nožnice Vám poskytujú veľký akčný rádius bez obťažujúcich káblov, čím je vylúčené ich nechcené preseknutia. Bezpečné a pohodlné prácu s prístrojom napomáha tiež ergonomicky tvarované držadlo s možnosťou naklopenia do rôznych uhlov. Jeden akumulátor - veľa pomocníkov pre Vašej záhradu: HT 2050 je súčasťou Vašej rodiny EASY FLEX. Ak už vlastníte nejaký prístroj rady EASY FLEX, rovnaký akumulátor aj nabíjačku môžete použiť pre pohon nožníc HT 2050, rovnako ako ďalších prístrojov radu EASY FLEX.


Technické detaily: AL-KO Akumulátorové nožnice na živý plot HTA 2050

Protibežné, diamantom brúsené nože s dĺžkou 51 cm zaistí čistý strih vetvičiek až do priemeru 15 mm. Akumulátorové nožnice HTA 2050 sú s iba 3,5 kg (vrátane batérie) výrazne ľahšia ako akýkoľvek benzínový typ. Nízkovibračnej elektromotor, dobré vyváženie prístroje a ergonomicky tvarované držadlo zaisťujú bezpečné a neunavujúci ovládanie stroja, najmä pri práci vo väčšej výške. Vysoko kvalitné, robustné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť výrobku. S plne nabitým Li-Ion 20 V / 2,5 Ah EASY FLEX akumulátorom môžete pracovať až 45 Minút. Nabitie akumulátora potom trvá iba asi 50 Minút. Ak máte k dispozícii ďalší akumulátor, môžete teda pracovať takmer nepretržite. Li-Ion akumulátory majú dlhú životnosť, sú bezúdržbové, netrpia samovybíjaním ani pamäťovým efektom.


Poznámka: Uvedená doba prevádzky na batériu je len orientačná a závisí od mnohých ďalších faktorov (teplota, hustota živého plota atď.).


Akumulátorové predĺženej nožnice HTA 2050 Kde kúpiť & Alternatívy

Akumulátorové nožnice HTA 2050 Li-Ion môžete kúpiť priamo v našom webshope, alebo u našich predajcov. Ide o cenovo dostupný model z radu EASY FLEX pre starostlivosť o vysoké živé ploty. Pokiaľ sa jedná o Váš prvý prístroj rady EASY FLEX, je nutné dokúpiť akumulátor (číslo výrobku 113559) a nabíjačku (číslo výrobku 113560).

Technická špecifikácia

Značka AL-KO
Produktový rad Easy
Akustický výkon LwA [dB (A)] 91
Hodnota vibrácií (m/s^2) 2.5
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 225 CM
Hodnota K (m/s^2) 1.5
Hmotnosť netto v kg 3.15 KG
Odchýlka KpA [dB (A)] 2
Teleskopická rukoväť áno
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 6.2 CM
Akumulátorová rada AL-KO 18V
Kompatibilná batéria 113559, 113698
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 80
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 93
Dĺžka rezu v mm 510 MM
Typ pohonu AKU
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Potvrdenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.