Plynový gril Masport by AL-KO S/S4

Číslo produktu: 134222 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 28.08.2024
NoStockAndUnderStockNotAllowed
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • 4 plynové horáky z ušľachtilej ocele s výkonom 3,5 kW
  • Integrovaný systém zapaľovania
  • Podsvietené ovládacie prvky
  • Integrovaný teplomer v poklope grile
  • Dodatočný postranný horák s výkonom 3,0 kW
  • Kompletne vyrobený z ocele

 

Vysoko kvalitný gril vyrobený z ušľachtilej ocele pre menšie i väčšie grilovacie párty. Tento gril zaručuje spoľahlivé služby a potešenie z grilovania po mnoho rokov.

 

 

Plynový gril Masport S/S4

 

Vysoko kvalitný gril od zavedeného výrobcu Masport, kompletne zhotovený z ušľachtilej ocele, posúva grilovanie na úplne novú úroveň. Nielen dizajn, ale predovšetkým kvalitné spracovanie a premyslené detaily robia z tohto grilu perfektného pomocníka pre letné grilovacie párty.

 

Technické detaily Masport S/S4

 

Základom grilu sú 4 vysoko kvalitné plynové horáky z ušľachtilej ocele 304. Integrované zapaľovanie odvádza spoľahlivo svoju prácu. Vďaka poklopu vybavenému teplomerom a skleneným okienkom môžete prípravu vašich pokrmov kedykoľvek kontrolovať. Rošt aj grilovacie platne sú opatrené smaltovanou povrchovou úpravou, ktorá zaručuje veľmi dlhú životnosť. Na ľavej strane grile sa nachádza prídavný horák, vhodný na prípravu omáčok alebo udržanie hotových pokrmov v ideálnej teplote. Na pravej strane potom nájdeme praktické odkladacie miesto. Ako malý, ale napriek tomu praktický detail môžeme uviesť podsvietenia ovládacích prvkov. Plynová fľaša je uzavretá v spodnej skrinke. Transport grilu výrazne uľahčí pojazdové kolieska s možnosťou aretácie. Gril je štandardne dodávaný s UV odolným krycím poťahom.

 

Plynový gril Masport S/S4 Kde kúpiť & Alternatívy

 

Plynový gril Masport S/S4 môžete kúpiť priamo v našom webshope alebo u našich predajcov. Ako alternatívy môžeme odporučiť ďalšie dva typy plynových grilov Masport: MB4000 a Maestro.

 

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 134222
EAN 4003718060584
Hmotnosť netto v kg 55 KG
Hmotnosť brutto v kg 60.5 KG
Materiál krytu nerezová oceľ
Výkon hlavného horáku v kW 3.5 KW
Počet hlavných horákov 4
Bočné horák áno
Výkon bočného horáku v kW 3 KW
Odkladacia doska nie
Box na ľad áno
Průzorové okno áno
Vrátane krytu áno
Teplomer grilu áno
Značka Masport
Materiál grilovacieho roštu zliatina

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (61.53MB)
Pred. č.: 134218 Obmedzené množstvo
39,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.