Benzínový multitool AL-KO BC 260 MT

Číslo produktu: 113787 Skladom
Kompletná sada Multitool BC 260 MT. Výkonný benzínový krovinorez pre všestranné použitie na záhrade. Možno zostaviť individuálne. K dispozícii máte sadu prístrojov
  • Krovinorez (pracovná šírka noža 25 cm)
  • Vyžínací kotúč Fast & Easy (pracovná šírka 41 cm)
  • Vyvetvovacia píla (dĺžka lišty 25 cm)
  • Nožnice na živý plot (dĺžka lišty 39 cm)

    Deliteľná násada pre ľahkú prepravu a skladovanie. Vrátane predlžovacieho nadstavca 80 cm. Jednoduchá manipulácia vďaka príjemnej uzavretej rukoväti so zarážkou (rukoväť typu Loop)

    Bez ohľadu na to, akú prácu na záhrade vykonávate - s našim Multitool máte flexibilného a výkonného pomocníka.

Technická špecifikácia

Dĺžka rezu v mm 390
Deliteľná hriadeľ áno
Regulácia prietoku oleja áno
Napínanie reťaze bez náradia nie
Mazanie reťaze automaticky
Pracovná šírka noža v cm 25
Typ pohonu Benzínový
Napínanie reťaze s náradím
Žacieo ústrojenstvo (Ø v mm) 26
Typ noža brúsený diamantom
Princíp kosenia protibežný bezpečnostný nôž
Dĺžka noža v cm 25
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort
Pracovná šírka struny v cm 41
Sila v HP 1
Výkon v kW 0.75
Typ motora 2-taktní
Objem v ccm 26
Automatický sýtič áno
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.