Multitool Hta 4245 Li Power Flex- Nožnic

Číslo produktu: 127438 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
Otočný a polohovací nádstavec na nožnice na živý plot POWER FLEX HTA 4245 sa chová flexibilne ako základný modul: so 45 cm dlhým, protibežným nožom umožňujú nožnice na živý plot, ktoré sú poháňané 280 W bezkatráčovým motor, presný výsledok rezu. Rýchla zmena uhlu o 15 stupňou je umožnená jedním stisknutím gombíka. Celkom 9 roznych uhlových pozíc vrátane základnou polohou pokrýva pracovný rozsach o 270 stupňov.

Technická špecifikácia

Značka solo by AL-KO
Produktový rad Premium
Hodnota K (m/s^2) 1
Odchýlka KpA [dB (A)] 3
Kompatibilná batéria 127390
Akustický výkon LwA [dB (A)] 91
Typ pohonu AKU
Hodnota vibrácií (m/s^2) 2.4
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 80
Princíp kosenia protibežný bezpečnostný nôž
Akumulátorová rada AL-KO Power Flex 42V max.
Typ noža brúsený diamantom
Maximálna šírka rezu v mm 28 MM
Dĺžka rezu v mm 45
Hmotnosť netto v kg 2.3 KG
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.