Benzínový krovinorez AL-KO BC 223 L-S

Číslo produktu: 113691 Skladom
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Veľmi ľahký, praktický krovinorez pre mobilnú prácu
  • Ľahko naštartovať dvojtaktný motor s ťahadlovým štartérom
  • Bezpečné a príjemné vedenie vďaka uzavretej rukoväti so zarážkou (slučka)
  • Pohodlné prestavenie nite s automatickým hrotom, ľahký transport a skladovanie vďaka deliteľnému hriadeľu
  • Dlhá životnosť vďaka kľukovému hriadeľu s dvojitými ložiskami

Zákazníci tiež často kupujú...

109,00 €
Tento produkt
8,90 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

117,90 € *


Výkonné kosenie s bezpečným vedením a nízkou hmotnosťou. To sú modely základnej úrovne pod benzínovými krovinorezmi AL-KO, naše praktické kompaktné modely v oblasti kosenia trávnika.


Benzínový krovinorez AL-KO BC 223 L-S - kompaktné riešenie pre mobilné použitie

Koste, kdekoľvek chcete: AL-KO BC 223 L-S zapôsobí efektívnymi výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Ideálne na čistenie podrastov a trávy, ako aj kosenie stien, plotov a iných prekážok. Bez nabíjacích káblov a batérií sa základný model benzínových krovinorezov so šírkou kosenia 41 cm (vlákno) darí vo väčších záhradách, na lúkach a najmä na svahoch. Práce, kde vaša kosačka dosiahne svoje limity. Nízka hmotnosť, nastaviteľná, optimálne tvarovaná všestranná pomocná rukoväť (kľučka L / slučka) a pohodlný automatický systém hrotov pre optimálnu dĺžku závitu zaisťujú bezpečnú a ľahkú manipuláciu s kosou.
Ďalším plusovým bodom pre vašu nezávislosť je demontovaná šachta, skladovanie a preprava zariadenia je veľmi ľahká.


Technické podrobnosti o krovinorezu AL-KO BC 223 L-S

Vďaka 2-taktnému motoru novej generácie s hmotnosťou 0,7 kW, ktorý sa ľahko naštartuje, je tento krovinorez silný pomocník, ktorý môžete ľahko a bezpečne používať ako začiatočník a záhradkár. Deliteľný hriadeľ z hliníka optimalizovaný podľa hmotnosti.
Cievková hlava so šírkou záberu 41 cm a nízkou hmotnosťou iba 5,0 kg a ľahká manipulácia s ergonomickým mäkkým uchopením zaisťujú efektívnu prácu a rýchle výsledky kosenia v oblasti, ako aj na plotoch a stenách. S automatickým hrotovým systémom môžete jednoducho nastaviť optimálnu dĺžku nite pri kosení jednoduchým poklepaním na zem zastrihávacou hlavou.
Bez ohľadu na výdrž batérie a elektrinu. Zariadenie je vhodné na prepravu v aute - vďaka deliteľnému hliníkovému hriadeľu.


Kúpte si krovinorez AL-KO BC 223 L-S a alternatívy

AL-KO BC 223 L-S si môžete kúpiť u nás v internetovom obchode alebo u špecializovaného predajcu. Je to perfektný produkt, ak hľadáte ľahký, praktický a rozoberateľný krovinorez s benzínovým rezom so zárezom pre záhradu alebo väčšie plochy. Na výrobu benzínovej zmesi odporúčame samovoľne sa miešajúci univerzálny dvojtaktný olej AL-KO (výr. Č. 112896) s nízkym dymom.
Ak hľadáte krovinorez s kovovou čepeľou pre precíznu prácu aj na tvrdohlavých miestach, odporúčame AL-KO BC 223 B. Ak je pre väčšie plochy a náročnejší terén potrebný väčší výkon, benzínové krovinorezy AL-KO sú Comfort - a prvotriedny rozsah ideálne vhodný.

Technická špecifikácia

Pracovná šírka struny v cm 41 CM
Produktový rad Easy
Hodnota vibrácií (m/s^2) 7.5
Náhradná cievka nie
Objem v ccm 22
Typ motora 2-taktní
Automatický sýtič nie
Deliteľná hriadeľ áno
Výkon v kW 0.7 KW
Hodnota K (m/s^2) 2
Objem palivovej nádrže v l 0.55 L
Sila v HP 1 PS
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 112
Elektrický štart nie
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 102
Počet otáčok v ot./min 9500
Odchýlka KpA [dB (A)] 2
Žacieo ústrojenstvo (Ø v mm) 26 MM
Akustický výkon LwA [dB (A)] 110
Systém Ready to Start nie
Easy Start systém nie
Hmotnosť brutto v kg 6.2 KG
Typ pohonu Benzínový
Primer áno
Počet valcov motora 1
Hmotnosť netto v kg 5.1 KG
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.