AKU opasok solo by AL-KO BB 40 Power Flex

Číslo produktu: 127573 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Nový bederní pás pro solo by AL-KO BB 40, umožňuje napájet profesionální přístroje řady Power Flex díky dvěma bateriím Energy Flex. Vysoký komfort díky úplnému polstrování
  • Optimální volnost pohybu díky dvěma držákům kabelu
  • Příjemné rozložení tlaku za pomocí antivibračních silikonových polštářků
  • Dlouhá pracovní doba díky druhé baterii. AKU baterie <b>nejsou</b> součástí balení

 

TIP pre Vás

 

S voliteľným príslušenstvom v podobe adaptéra Energy Flex (Obj. č. 127579) môžete s týmto bedrovým opaskom ovládať aj kompletnú sériu ručných prístrojov série Energy Flex.

 

Bedrový opasok BB 40 

 

Jednoducho nakúpte u našich autorizovaných predajcov, alebo priamo z pohodlia vášho domova prostredníctvom nášho e-shopu.

 

Technická špecifikácia

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO ENERGY FLEX 40V max., solo by AL-KO POWER FLEX 42V max.
Značka solo by AL-KO
Akumulátorová rad Energy Flex
Počet aktív.priehradiek na Aku 2
Názov akumulátorové radu Energy Flex
Prenosné Pás bez ramenného popruhu
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.