Čistiaci valec FSD 100.5

Číslo produktu: 127315
NoStockAndUnderStockNotAloowed,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Front-Scan-Tool für einfache Montage auf Solo von AL-KO Werkzeughalter
  • Nylonborsten
  • Sehr robustes Finish
  • Kehrbreite: 100 cm

    Unsere Werkzeughalter (Frontmäher) sind auch ideal als Frontkehrmaschinen geeignet. Rüsten Sie das Gerät einfach mit dem Frontscanner FSD 100.5 von AL-KO aus.

    Solo Frontend Scanner FSD 100.5 von AL-KO

    Solo von AL-KOs Frontkehrmaschine FSD 100.5 ist einfach am AL-KO Werkzeughalter zu montieren. Mit diesem 100 cm breiten Front-Scan-Tool können Sie große Bereiche wie Höfe oder Parkplätze effizient scannen. Für die Herstellung des Front-Scan-Werkzeugs wurden nur hochwertige Materialien wie Nylon verwendet, um eine lange Lebensdauer zu gewährleisten. P> .

Technická špecifikácia

Značka solo by AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.