Ohraničujúci drôt zosilnený na kotúči (300 m)

Číslo produktu: 127335 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Reinforced cable
  • 300m - extra long
  • suitable for all Robolinho robotic lawnmowers 

Zákazníci tiež často kupujú...

139,00 €
Tento produkt
890,00 €
Obmedzené množstvo
1.490,00 €
Obmedzené množstvo
1.190,00 €
Obmedzené množstvo

Celková cena za všetky produkty

3.709,00 € *

Zosilnené prevedenie - extra dlhé - 250 m na kotúči. Vytyčuje oblasť kosenia pre robotickú kosačku ako aj cestu k nabíjacej stanici.

Technická špecifikácia

Produktový rad Premium
Značka AL-KO

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.