Operadlá AL-KO / solo® by AL-KO Premium

Číslo produktu: 127730 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 25.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Veľmi pohodlné pre vysoký komfort
  • Enormná nosnosť - až 100 kg na lakťovú opierku
  • Výškovo nastaviteľné, takže sa dajú prispôsobiť vašim vlastným potrebám
  • Vhodné pre solo by AL-KO traktory zo série Premium

Ešte viac pohodlia s lakťovými opierkami na našich traktoroch Solo by AL-KO Premium

Užite si ešte viac pohodlia s našimi novými výškovo nastaviteľnými lakťovými opierkami, ktoré umožňujú individuálne nastavenie. Dôrazne sa odporúča, najmä pre veľké pozemky. Vysoká odolnosť vďaka silnej stabilite. Lakťová opierka do 100 kg. Super pohodlné pre ešte väčšie pohodlie.

Kúpte si opierky solo by AL-KO Premium a alternatívy

Kúpte si lakťové opierky teraz v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Ak vlastníte traktor AL-KO zo série Comfort, vyhovujú podrúčky s číslom položky 127732

 

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 127730
EAN 4003718064971
Značka solo® by AL-KO
Produktový rad PREMIUM pro

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (2.57MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.