Prívesný vozík AL-KO CT 400

Číslo produktu: 113870 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Stabilné a univerzálny prívesný vozík pre traktory AL-KO Black Edition. Možno použiť iba v spojení s ťažným zariadením, prod. č. 119831
  • Naklápacie
  • Max. nosnosť 400 kg
  • Max. hmotnosť nákladu pri stúpaní / klesaní 200 kg
  • Max. rýchlosť 5 km/h
  • Veľká robustná rukoväť
  • Možno použiť aj ako nezávislý dopravný prostriedok
  • Robustné kolesá s rozmerom 16x6,5-8

Kombinovaný príves AL-KO CT 400

Váš dokonalý pomocník na záhrade. Veľmi všestranný a možno ho použiť aj ako samostatný dopravný prostriedok. Nezáleží na tom, či chcete prepravovať pokosenú trávu, lístie, hnojivo, kompost, piesok, mulč, drevo alebo iné materiály. Ľahko sa nakláňa pomocou veľkej rukoväte, ktorá umožňuje ľahké ťahanie prívesu.

Len v spojení s príslušným ťažným zariadením: Pre modely Easy, Black edition a Comfort použite prosím prípojné zariadenie č. 119831 Pre modely zo série Premium použite prípojné zariadenie č. 119608

Kúpte si prívesný vozík AL-KO CT 400 a alternatívy

Jednoducho si kúpte prívesný vozík AL-KO CT 400 v našom internetovom obchode alebo nájdite predajcu vo vašom okolí. Prívesný vozík AL-KO CT 400 je optimálnym doplnkom k vášmu traktoru AL-KO.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113870
EAN 4003718061895
Hmotnosť netto v kg 39 KG
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 95 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 75 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 202 CM
Average length tub in cm 94 CM
Average width tub in cm 84 CM
Average height tub in cm 30 CM
Produktový rad Easy
Značka AL-KO

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (42.87MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.