QUICK HOMING navádzacia sada

Číslo produktu: 127699 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 25.07.2024
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Redukcia vyjazdených koľají v trávniku
  • Rýchly návrat do nabíjacej stanice
  • Efektívna úspora energie vďaka priamemu návratu do nabíjacej stanice
  • 3 sady môžu byť rozmiestnené pozdĺž hranice pozemku
  • Uhol odbočenia zo slučky možno naprogramovať pomocou softvéru
  • Pre robotickú kosačku AL-KO Robolinho®

Sada rýchleho navádzania AL-KO
Táto doplnková sada je vhodná pre všetky robotické kosačky AL-KO a solo® by AL-KO Robolinho®.
Využite túto sadu. S touto sadou na rýchle navádzanie, ktorú možno použiť až trikrát na hranici pozemku, znížite počet koľají pozdĺž hranice trávnika. Sadu jednoducho umiestnite priamo na požadované miesto na vašom pozemku. Rýchly a priamy návrat do nabíjacej stanice šetrí energiu batérie.

Kúpte si Quick Homing sadu rýchleho navádzania AL-KO
 AL-KO Quick Homing Kit si teraz môžete kúpiť v našom online obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov vo vašom okolí.

...

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.