Rýchlonavíjacia cievka AL-KO Fast&Easy

Číslo produktu: 113806 Skladom
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • <p>S našou novou rychlonavijaciou cievkou Fast & Easy je inak ťažkopádne navíjanie veľmi ľahké. Ľahké navliekanie a navíjanie rezného vlákna bez otvárania hlavy kosy. Dĺžka závitu: 5 m.</p>
  • BC 330 B
  • BC 400 L
  • BC 400 B
  • BC 500 B
Pred. č.: 113784 Skladom
159,00 € *
Pred. č.: 113785 Nedostupné
189,00 € *
Pred. č.: 113787 Skladom
259,00 € *

Kúpiť príslušenstvo pre krovinorezy benzínu

Nakupujte originálne príslušenstvo od AL-KO - tu v internetovom obchode alebo v špecializovaných predajniach. Nájdete tu špeciálne náhradné cievky nití, náhradné nože, motorový olej a náhradné batérie, ako aj nabíjačky od spoločnosti AL-KO.

Technická špecifikácia

Značka AL-KO

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.