SR 400 Straight Access Ramps

Číslo produktu: 113861 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Particularly smooth transition from loading edge to ramp
  • Handy thanks to the anti-slip perforated profile
  • Non-slip through safety bolts

Stable, corrosion-resistant, versatile drive-on ramps made of special aluminum alloy
 

Straight Ramps for loading ride on lawnmowers, ATVS, quad bikes and other wheeled machinery up to 400kg. Single piece aluminium with zero welding, manufactured from aircraft grade aluminium to ensure that these 2-meter-long ramps are lightweight and easy to handle. The no edge design ensures greater flexibility during use and the angled foot offers a smooth access onto the ramps. The checker plate design to enable secure loading, even in wet conditions.

Technická špecifikácia

Produktový rad Easy
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.