Strunová hlava Fast & Easy solo® by AL-KO Profi

Číslo produktu: 127620 Skladom
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
 • Vysoko kvalitná nylonová niť
 • Jednoduché navliekanie a navíjanie struny bez otvorenia strunové hlavy
 • Nastavenie závitu automatickým poklepaním - hliníková hlava
 • Vonkajší priemer: 130 mm
 • Veľkosť závitu: M 10 x 1,25

Vhodné pre nasledujúce modely:

 • Benzínový krovinorez solo® by AL-KO 126 L
 • Benzínový krovinorez solo® by AL-KO 126 B
 • Benzínový krovinorez solo® by AL-KO 130 L
 • Benzínový krovinorez solo® by AL-KO 130 B
 • Benzínový krovinorez solo® by AL-KO 140 L
 • Benzínový krovinorez solo® by AL-KO 140 B
 • Benzínový krovinorez solo® by AL-KO 151 B

Náhradná cievka pre benzínový krovinorez

Originálne náhradné cievka AL-KO s dvojitou strunovú hlavou pre rôzne sólo od benzínových krovinorezov AL-KO. Rezná línia vyrobená z vysoko kvalitného nylonu s nízkym opotrebením zaisťuje optimálne výsledky rezania. Vlákno možno ľahko prestaviť počas prevádzky pomocou automatického bežeckého mechanizmu. Jednoduché navliekanie a navíjanie struny bez otvorenia hlavy struny.


Kúpte si príslušenstvo pre benzínové krovinorezy a iné vyžínače

Kúpte si originálne príslušenstvo od spoločnosti AL-KO v našem e-shope alebo vo špecializovaných predajniach. Máme špeciálne náhradný cievky, náhradné nože, motorový olej, náhradné batérie a tiež nabíjačky AL-KO.

Technická špecifikácia

Značka solo by AL-KO
Nastavenie závitu automaticky poklepom
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (0.00 B)
Potvrdenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.