Tempomat Premium solo® by AL-KO

Číslo produktu: 127729 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 25.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Perfektné ovládanie rýchlosti
  • Možnosť dodatočnej montáže na sólo záhradné traktory AL-KO zo série Premium (od roku výroby 2013)
  • Viac pohodlia pri dlhej jazde priamo vpred

Príjemné pohodlie vďaka tempomatu

Možno dodatočne namontovať na sólo benzínové záhradné traktory AL-KO zo série Premium od roku 2013. Oddýchnite si na dlhých priamych jazdách s týmto tempomatom. Vďaka tomu získate dokonalú kontrolu rýchlosti.

Kúpte si tempomat AL-KO a nájdite alternatívy

Kúpte si tempomat traktora už teraz v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Pre väčšie pohodlie odporúčame naše lakťové opierky (č. položky 127730 alebo 127732).

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 127729
EAN 4003718064964
Značka solo® by AL-KO
Produktový rad PREMIUM pro

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (13.7MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.