Zberný kôš AL-KO Razor Cut 38.1 HM Comfort

Číslo produktu: 113868 Skladom
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Zberný kôš pre vretenovú kosačku AL-KO Razor Cut 38.1 HM Comfort, stabilný zberný kôš z látky na kovovom ráme
  • Nízka hmotnosť - iba 1,1 kg
  • S praktickým kovovým hákom pre ľahké zavesenie a odpojenie od vretenovej kosačky

Grass collector box for the 38.1 HM Comfort Hand Mower.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113868
EAN 4003718061857
Hmotnosť netto v kg 1.1 KG
Hmotnosť brutto v kg 1.6 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 36 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 40 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 50 CM
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.48MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.