Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

Robotická kosačka Robolinho® 2000 W

Číslo produktu: 127571 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
NoStockAndUnderStockNotAllowed
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Zcela automatické sečení ploch do maximální velikosti 2000 m². Velmi nízká hlučnost 60 dB(A)
  • Bezpečnostní senzory zabraňují zranění obsluhy a krádeži
  • Jednoduchá instalace a obsluha
  • Velmi snadné ovládání pomocí aplikace AL-KO inTouch <b>WLAN.</b> Bez nutnosti instalace dalšího příslušenství
  • Vysoká manévrovatelnost a nízká hmotnost. Zvládá koridory o šířce 60 cm
  • Efektivní dvounožový žací systém. Zvládá svahy se stoupáním 45% díky kolům s terénním vzorkem

Malý, kompaktní a agilní. Robolinho® 2000 W pečuje o Vaší zahradu plně automaticky. Díky inteligentnímu připojení k systému inTouch Smart Garden získáte nejen perfektně posečený trávník, ale i spoustu volného času.

Připojení: Díky nové robotické sekačce Robolinho® s možností připojení na domácí wi-fi síť a aplikaci AL-KO inTouch se stává Chytrá zahrada skutečností! Prostřednictvím aplikace je možné nastavit časy sečení, zjistit aktuální stav sekačky a sdílet funkce robotické sekačky při dlouhodobé nepřítomnosti. Ovládejte vaší robotickou sekačku prostřednictvím interní sítě wi-fi, nebo pomocí hlasového asistenta Alexa od společnosti Amazon.


Automatické sečení s robotickou sekačkou Robolinho® 2000 W

Robolinho® 2000 W bylo vyvinuto našimi inženýry v Německu, vyrobeno v našem závodě v Rakousku – tím je pro naše zákazníky zajištěna maximální možná kvalita výrobků firmy AL-KO. Kvalitní komponenty a pokročilá technika dělají z automatické sekačky Robolinho® spolehlivého pomocníka v každodenní péči o Vaší zahradu. Díky snadné instalaci jsou jak robotická sekačka, tak i základna a připojení k systému Smart Garden velmi rychle připraveny k použití. Pokročilá technologie a intuitivní ovládání Vám ulehčí péči o trávník, kdekoli a kdykoli.


Technické detaily Robolinho® 2000 W

Inteligentní péče o zahradu a systém Smart Garden se díky Robolinho® 2000 W stávají současností: možnost připojení k domácí wi-fi síti a ovládání pomocí aplikace AL-KO inTouch, dělá z naší robotické sekačky užitečného pomocníka pro údržbu vašeho trávníku. Novinkou pro tento rok je také dostupnost cloudové služby IFTTT, s jejíž pomocí můžete koordinovat automatizované procesy ve vaší chytré domácnosti a zahradě. Bezhlučný a bezemisní provoz je u této robotické sekačky zajištěn elektromotorem, kterému dodává energii Li-Ion akumulátor o napětí 25,2 V a kapacitě 5 Ah. Díky tomu může být robotická sekačka v provozu i v hustě obydlené zástavbě, v kteroukoliv denní dobu. Pokročilá technologie pohybu sekačky a šířka záběru 23 cm se postarají o efektivní péči o trávník až do velikosti 2000 m². Terénní kola zajišťují skvělou trakci i pro svahy o sklonu 45 %.
Výška sečení je nastavitelná v rozsahu 25 - 55 mm, můžete si tedy upravit vzhled trávníku podle vašich představ. Systém DCS (Double-Cut-System), vyvinutý firmou AL-KO, zajišťuje perfektní střih trávníku a jemné rozdrcení posečené trávy přímo v žacím ústrojí sekačky. Ta se potom vrací do trávníku jako biologické hnojivo. Proto u automatické sekačky Robolinho® 2000 W odpadají starosti o to, kam s posečenou trávou. Maximální bezpečnost pro osoby v blízkosti i pro domácí zvířata je zajištěna bezpečnostním systémem robotické sekačky.


Robolinho® 2000 W Kde koupit & Alternativy

Robotickou sekačku Robolinho® 2000 W můžete koupit přímo v našem Webshopu, nebo u našich odborných prodejců. U většiny našich prodejců je možné dohodnout i kompletní instalaci robotické sekačky – tato služba je hrazena zvlášť. Pokud má Vaše zahrada plochu do 1200 m², doporučili bychom Vám model Robolinho® 1200 W.


Výhody

Inteligentná starostlivosť o trávnik

Inteligentná starostlivosť o trávnik

Vďaka pravidelnému koseniu je trávnik vždy v optimálnej forme.O prirodzené hnojenie sa stará technológia dvojitého noža. Vďaka nej sa pokosená tráva priamo v kryte kosačky najemno pomelie a vyfúka späť na trávnik. Nemusíte tak odstraňovať pokosenú trávu.

Návrat domov stlačením tlačidla

Návrat domov stlačením tlačidla

Kosenie môžete kedykoľvek ukončiť tlačidlom Home. Keď tlačidlo stlačíte, robotická kosačka sa automaticky vráti na svoju základnú stanicu.

Neviditeľná hranica

Neviditeľná hranica

Ohraničujúci kábel položíte len raz okolo úseku, ktorý chcete kosiť a tým spoľahlivo zaistíte hranice pracovného priestoru.

Samostatná práca

Samostatná práca

Vďaka prehľadnému ovládaciemu panelu je programovanie kosačky Robolinho hračkou.Jednoducho zadajte požadované časy,kedy má robotická kosačka jazdiť a hotovo.

Šikovný profil

Šikovný profil

Silný sériový pohon– pogumované kolesá zabezpečujú silnú trakciu a dobrú priľnavosť k pôde–stúpavosť do 35 %. Vďaka prehľadnému ovládaciemu panelu je programovanie kosačky Robolinho hračkou.Jednoducho zadajte požadované časy, kedy má robotická kosačka jazdiť a hotovo.

Nezávislá na počasí

Nezávislá na počasí

Zabudovaný dažďový senzor vám dá na výber: kosiť za dažďa, alebo si urobiť prestávku.

Na správny rozmer

Na správny rozmer

Prestavenie výšky kosenia je možné jedným pohybom ruky–bez komplikácií a rýchlo.

Vyspelá technika

Vyspelá technika

Srdcom kosačky Robolinho© a spínacou centrálou pre plne automatickú každodennú prevádzku je doska plošných spojov. Rozpozná tak napríklad prekážky, samostatne sa im vyhne a vráti sa vždy včas na základnú stanicu za účelom dobitia.

Čisté riešenie

Čisté riešenie

Dvojitý systém mulčovacích nožov znižuje znečistenie krytu, zaisťuje dokonalý vzhľad pokoseného trávnika a ušetrí likvidáciu pokosenej trávy.

Funkčné ovládanie

Funkčné ovládanie

Prehľadný a ľahko ovládateľný displej vám uľahčí nastavovanie a bude vás informovať o dôležitých prevádzkových stavoch.

Made in ...

Made in ...

AL-KO have been manufacturing garden tools for over 50 years, all of which combine the latest technology and innovation. The foundation of our success started in 1966 with the production of our first petrol lawnmower in our Austrian factory in Obdach, with over 7 million more units manufactured since.

Technická špecifikácia

Kapacita batérie (interné) Ah 5
Konektivita AL-KO pripojenie WLAN
Rozmer výška v cm bez kartóne 29 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 44 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 62.5 CM
GT_ECO_MODE No
Vhodná plocha do m² 2000 QM
Maximálna stúpavosť v % 45 %
Výška kosenia min./max. v mm 22 - 55 MM
Nastavenie výšky kosenia Manuálne - plynule
Výdrž batérie (interne) v min. 240 MIN
Nabíjací čas batérie v min. 170 MIN
Dažďový senzor áno
Počet vstupných bodov 9
Rýchlosť vpred max. km/h 0.97 KMH
Napätie batérie (interne) V 25.2 V
Dĺžka krabice v cm 79 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 60
Šírka záberu v cm 23 CM
Značka solo® by AL-KO
Produktový rad Premium
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (7.27MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (152.91KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.