AKU kosačka solo® by AL-KO 4237 Li P

Číslo produktu: 127537
NoStockAndUnderStockNotAloowed,MaterialStatusG7,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Výkonná akumulátorová kosačka 42 V z rady PowerFlex
  • Robustné puzdro z oceľového plechu na dlhú životnosť vrátane stabilnej prednej rukoväte
  • Optimálne vlastnosti kosenia a chytania vďaka aerodynamickému krytu
  • Ergonomicky tvarovaná riadidlá s pohodlným uchopením
  • Centrálne nastavenie výšky kosenia jednou rukou

Zelené kosenie na ďalšej úrovni technológie: tiché a bez výfukových plynov. To sú kľúčové body sólovej akumulátorovej kosačky AL-KO, našej vlajkovej lode v oblasti kosenia trávnika pomocou batérie.


Akumulátorová kosačka solo® by AL-KO 4237 Li P z rady PowerFlex

Inovatívna technológia batérií, vyvinutá v Nemecku a vyrábaná v Rakúsku: Sólo AL-KO 4237 Li P presvedčí dokonalými výsledkami kosenia v osvedčenej sólo kvalite AL-KO. Robustná akumulátorová kosačka na trávu vykonáva svoju prácu v domácich záhradách bez výfukových plynov a ticho. Vďaka vybraným komponentom prebieha intuitívne ovládanie na najvyššej úrovni. Vr. Batéria a nabíjačka.


Technické údaje akumulátorovej kosačky solo® by AL-KO 4237 Li P

Šírka kosenia sóla 42 cm pomocou AL-KO 4237 Li P zaisťuje efektívne kosenie až 600 m² trávnika. Výšku kosenia je možné nastavovať centrálne od 30 mm do 80 mm pomocou jednoduchej rukoväte. Batéria 42 V sa nabíja približne za 150 minút. S hmotnosťou 26 kg je to najľahší zo 4 akumulátorových kosačiek AL-KO Powerflex. Robustný kryt z oceľového plechu zvyšuje životnosť akumulátorovej kosačky na trávu. Ergonomicky tvarovaná rukoväť a pogumované rukoväte, ako aj klzné kolesá XL s hladkým chodom podporujú prácu bez únavy. 70 l látkový kôš je vďaka aerodynamicky tvarovanému krytu efektívne naplnený trávou. Bezkartáčový motor znamená dlhšiu životnosť a vyšší výkon. Pohodlný elektrický štart a stabilná predná rukoväť sú ďalšie komponenty pre príjemnú prácu.
Jedna batéria, veľa záhradných a lesníckych zariadení: sólo AL-KO 4237 Li P je súčasťou vašej rodiny PowerFlex. Ak už máte zariadenia PowerFlex, jednoducho vložte existujúcu batériu do kosačky na batérie. Vaša výhoda: Naša dvojročná záruka výrobcu zahŕňa batériu pre toto záhradné náradie.


Kúpte solo® by AL-KO 4237 Li P & alternatívy

AKU kosačku solo® by AL-KO 4237 Li P môžete kúpiť u nás v internetovom obchode alebo u špecializovaného predajcu. Je to perfektný produkt, ak hľadáte pohyblivú akumulátorovú kosačku na trávu. Ak potrebujete akumulátorovú kosačku na mulčovanie a / alebo s bočným vykladaním, odporúčame sólo od AL-KO 4757 Li SP.


Technická špecifikácia

Značka solo® by AL-KO
Šírka záberu v cm 42
Akumulátorová rada solo by AL-KO POWER FLEX 42V max.
Typ pohonu AKU
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Potvrdenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.