AKU kosačka solo® by AL-KO 4757 Li SP

Číslo produktu: 127414
NoStockAndUnderStockNotAloowed,MaterialStatusG7,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Silný 42 V akumulátor série PowerFlex na kosenie trávnika bez emisií
  • Robustné teleso z oceľového plechu pre dlhú životnosť
  • Veľká šírka kosenia v rámci akumulátorových kosačiek
  • Nevyčerpávajúca práca vďaka pohonu kolies
  • Umožňuje zber trávy, mulčovanie a bočné vyhadzovanie

Ekologické kosenie na vyššej technickej úrovni: tiché a bez emisií. To sú kľúčové vlastnosti akumulátorových kosačiek solo® by AL-KO, našich vlajkových lodí v oblasti akumulátorového kosenia trávnika.


Akumulátorová kosačka solo® by AL-KO 4757 Li SP zo série PowerFlex

Inovatívna akumulátorová technológia, vyvinutá v Nemecku a vyrobená v Rakúsku: solo® by AL-KO 4757 Li SP presviedča perfektnými výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite solo® by AL-KO. Robustná akumulátorová kosačka poskytuje svoje služby v domácej záhrade bez výfukových plynov a potichu. Intuitívne ovládanie je vďaka vybraným komponentom na najvyššej úrovni.


Technické detaily akumulátorovej kosačky solo® by AL-KO 4757 Li SP

Šírka kosenia 46 cm sa u solo® by AL-KO 4757 Li SP postará o efektívne kosenie trávnika s plochou až do 700 m². Výšku kosenia pritom možno nastaviť jednoduchým pohybom ruky centrálne od 30 mm do 80 mm. 40 V akumulátor sa nabije za cca 150 min a poskytne dostatok energie na prevádzku 1-rýchlostného pohonu kolies, ktorý šetrí silu. Vďaka funkcii 4INONE dokáže akumulátorová kosačka navyše aj mulčovať, ako aj bočne vyhadzovať pokosenú trávu. Stabilné teleso z oceľového plechu predlžuje životnosť akumulátorovej kosačky. Ergonomicky tvarované a pogumované držadlo ako aj kolesá XXL s ľahkým chodom uložené v guľôčkových ložiskách prispievajú k tomu, že práca nie je únavná. Zberný kôš z tkaniny s objemom 70 l sa vďaka aerodynamickému tvaru telesa plní trávou efektívne. Pohodlné elektrické štartovanie ako aj stabilný predný držiak sú ďalšími prvkami pre príjemnú prácu. solo® by AL-KO 4757 Li SP je teda ideálny všestranný pomocník pre Vašu záhradu.
Jeden akumulátor, veľa záhradných a lesných strojov: solo® by AL-KO 4757 Li SP je súčasťou Vašej rodiny PowerFlex. Ak už stroje PowerFlex vlastníte, vložte jednoducho akumulátor, ktorý už máte, do akumulátorovej kosačky. Ak kupujete AL-KO 4757 Li SP ako prvý akumulátorový stroj série PowerFlex, objednajte si k nemu akumulátor (Art. 127390) a nabíjačku (Art. 127391) (nie sú súčasťou dodávky kosačky). Vaša výhoda: naša dvojročná záruka výrobcu sa bude vzťahovať aj na akumulátor pre tento stroj.


Kosačka solo® by AL-KO 4757 Li SP SP kúpiť & alternatívy

AKU kosačka solo® by AL-KO 4757 Li SP môžete kúpiť v našom e-shope alebo u odborného predajcu. Je to perfektný produkt, ak hľadáte akumulátorovú kosačku, ktorá vie všetko. Ak nepotrebujete akumulátorovú kosačku na mulčovanie a/alebo s bočným vyhadzovaním, odporúčame Vám solo® by AL-KO 4237 Li SP.


Naše výhody pre Vás

Naša dvojročná záruka výrobcu sa vzťahuje aj na akumulátor tohto stroja. Dátum nákupu: od 01.06.2017.

Prémiový dodací systém AL-KO: Naše produkty solo® by AL-KO Vám budú dodané prostredníctvom nášho stacionárneho regionálneho odborného predajcu. Náš prémiový dodací systém zahŕňa dodávku zmontovaného produktu až do Vašej záhrady ako aj poučenie o obsluhe stroja pripraveného na prevádzku.

Technická špecifikácia

Značka solo® by AL-KO
Produktový rad Premium
Šírka záberu v cm 46 CM
Výška kosenia min./max. v mm 30 - 80
Konštrukcia motora bezkartáčový
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Sklopná rukoväť áno
Hodnota K (m/s^2) 1
Typ pohonu AKU
Vhodná plocha do m² 700
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 6 polôh
Akumulátorová rada solo by AL-KO POWER FLEX 42V max.
Variant krytu kosačky Classic
Zber áno
so zberným košom áno
Odchýlka KpA [dB (A)] 1
Hodnota vibrácií (m/s^2) 2.5
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Materiál krytu oceľ
Materiál zberného koša odolná tkanina
Akustický výkon LwA [dB (A)] 90
Funkcia 4v1
Bočné vyhadzovanie áno
Priemer predného kolesa v mm 180
Funkcia mulčovanie áno
Rýchlosť vpred max. km/h 3 KMH
Počet nožov 1 ST
Objem zberného koša v litroch 70
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 91
Pohon kolies 1 rýchlostný pohon
Priemer zadného kolesa v mm 280
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 80
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Potvrdenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.