AKU kosačka solo by AL-KO 4757 Li VS

Číslo produktu: 127538
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
 • Výkonná akumulátorová kosačka 42 V z rodiny PowerFlex
 • Robustný kryt z oceľového plechu na dlhú životnosť
 • Veľká šírka rezu v oblasti kosačky na batérie
 • Práca bez únavy vďaka plynulému pohonu kolies
 • Možné kosenie, lov, mulčovanie a bočné vypustenie
 • Centrálne nastavenie výšky kosenia
 • Optimálne výsledky kosenia a chytania vďaka aerodynamickému tvaru krytu

Zelené kosenie na ďalšej úrovni technológie: tiché a bez výfukových plynov. To sú kľúčové body sólovej akumulátorovej kosačky AL-KO, našej vlajkovej lode v oblasti kosenia trávnika pomocou batérie.


Akumulátorová kosačka solo by AL-KO 4757 Li VS z rady PowerFlex

Inovatívna technológia batérií, vyvinutá v Nemecku a vyrábaná v Rakúsku: sólo AL-KO 4757 Li VS presvedčí dokonalými výsledkami kosenia v osvedčenej sólo kvalite AL-KO. Robustná akumulátorová kosačka na trávu vykonáva svoju prácu v domácich záhradách bez výfukových plynov a ticho. Vďaka vybraným komponentom prebieha intuitívne ovládanie na najvyššej úrovni.


Technické údaje akumulátorovej kosačky solo by AL-KO 4757 Li VS

Šírka kosenia 46 cm sóla AL-KO 4757 Li VS zaisťuje efektívne kosenie až 700 m² trávnika. Výšku kosenia je možné nastavovať centrálne od 30 mm do 80 mm pomocou jednoduchej rukoväte. Akumulátor 42 V je nabitý približne za 150 minút a tiež poskytuje dostatok energie na prevádzku energeticky úsporného pohonu kolies s 1 prevodovým stupňom. Rýchlosť sa dá nastaviť medzi 2,5 - 4,5 km / h. Správna rýchlosť pre každého. Vďaka funkcii 4INONE môže akumulátorová kosačka kosiť aj mulčovanie a kosenú trávu nabok. Robustný kryt z oceľového plechu zvyšuje životnosť akumulátorovej kosačky na trávu. Ergonomicky tvarovaná rukoväť a pogumované rukoväte ako aj guľôčkové kolesá XXL s hladkým chodom podporujú prácu bez únavy. 70 l látkový kôš je vďaka aerodynamicky tvarovanému krytu efektívne naplnený trávou. Pohodlný elektrický štart a stabilná predná rukoväť sú ďalšie komponenty pre príjemnú prácu. solo by AL-KO 4757 Li VS je ideálnym všestranným doplnkom pre vašu záhradu.
Jedna batéria, veľa záhradných a lesníckych zariadení: solo by AL-KO 4757 Li VS je súčasťou vašej rodiny PowerFlex. Vaša výhoda: Naša dvojročná záruka výrobcu zahŕňa batériu pre toto záhradné náradie.


Kúpte solo by AL-KO 4757 Li VS a alternatívy

AKU kosačku solo by AL-KO 4757 Li VS si môžete kúpiť u nás v internetovom obchode alebo u špecializovaného predajcu. Je to perfektný produkt, ak hľadáte akumulátorovú kosačku na trávu, ktorá dokáže všetko. Ak nepotrebujete akumulátorovú kosačku na mulčovanie a / alebo bočné vyprázdňovanie, odporúčame solo by AL-KO 4237 Li SP.


Nakupujte online a produkt obdržíte osobně


Pokud si v našem online obchodě objednáte produkt ze sortimentu solo by AL-KO *, bude vaše objednávka doručena kvalifikovaným regionálním maloobchodním partnerem solo by AL-KO ve vašem okolí. Ve videu vám vysvětlíme proces prémiové doručovací služby.


Výhody:

 • Objednávejte a nakupujte prostřednictvím online obchodu AL-KO
 • Dodávka kompletně smontovaného produktu na Vaší zahradu
 • Osobní předání produktu naším obchodním partnerem
 • Zaškolení v používání Vašeho nového produktu solo by AL-KO
 • Pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se na našeho kvalifikovaného partnera

Proces podrobně:

1. Objednejte online náš solo by AL-KO produkt
V našem sortimentu najdete mnoho zařízení z produktové řady solo by AL-KO. V příslušných kategoriích produktů, jako např.  travní traktory nebo benzínové sekačky na trávu vyberte vyhovující produkt a vložte ho do nákupního košíku.
2. Vyberte odborného prodejce ve vaší oblasti
V objednávkovém procesu se po zadání dodací adresy zobrazí seznam všech obchodních patnerů solo by AL-KO v okruhu 40 km od vašeho zadaného místa bydliště. Kliknutím na požadovaného odborného prodejce vyberte obchodního partnera AL-KO, který vám zahradní nářadí dodá.
3. Termín předání
Poté, co dokončíte nákup, zašleme Váš nový produkt solo by AL-KO našemu odbornému prodejci, kterého jste vybrali. On Vás bude neprodleně kontaktovat, abyste se domluvili na předání Vašeho produktu.
4. Dodání
Odborný prodejce dodá zařízení na vaši zahradu v dohodnutém termínu.
5. Předání produktu připraveného k použití
Zahradní nářadí solo by AL-KO je dodáváno připravené k použití. To znamená, že zařízení je již nainstalováno a v případě potřeby naplněno olejem a benzínem.
6. Zaškolení
Na požádání odborný prodejce vysvětlí, jak zařízení funguje a jak jej používat.
7. Používání

Nyní můžete začít s zahradními pracemi s Vaším novým produktem solo by AL-KO
Výhody produktů solo by AL-KO Robolinho®:


* Prémiová doručovací služba se vztahuje na všechny produkty solo by AL-KO, které obsahují odkaz na doručovací službu na produktové stránce příslušného zařízení.

Výrobky solo by AL-KO Robolinho® jsou dodávány našimi regionálními specializovanými prodejci. Naše prémiová doručovací služba zahrnuje bezplatnou prohlídku zahrady a praktické tipy pro instalaci a uvedení do provozu. Náš specializovaný prodejce vám rád nabídne nezávaznou nabídku pro instalaci ve vaší zahradě připravenou k okamžitému použití - pro zajištění optimálního fungování našich zařízení doporučujeme tento kvalifikovaný odborný servis.

Technická špecifikácia

Typ pohonu AKU
Značka solo by AL-KO
Akumulátorová rada solo by AL-KO POWER FLEX 42V max.
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Potvrdenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.