Akumulátorová kosačka 5272 Li VS-W

Číslo produktu: 127667 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • With SMART-DRIVE Cockpit and Smart Button function
  • 36 V lithium-ion battery. 2x battery and 2x charger included
  • Sturdy fabric/plastic box with box tongue and box level indicator
  • Battery compartment for up to two batteries
  • Power-saving wheel drive variably adjustable
  • Convenient 7-position central cutting height adjustment
  • Incl. mulching wedge and side discharge

Nový Smart Cockpit v akumulátorovej kosačke solo® by AL-KO 5272 Li VS-W
"Inteligentný" model v prevedení Premium PRO od spoločnosti AL-KO vám ponúka pohodlné ovládanie prostredníctvom Smart Cockpit panelu. Kosačka na trávu solo® by AL-KO 5272 Li VS-W je vyvinutá v Nemecku a vyrábaná v Rakúsku. Vďaka inovatívnym komponentom, ako je lítium-iónový akumulátor a inteligentné tlačidlo ( Smart Button) a ovládací panel, je solo® by AL-KO 5272 Li VS-W dlhodobýma spoľahôivým partnerom pre vašu záhradu, vybaveným množstvom užitočných informácií.

Jednoduché zobrazenie aktivity na trávniku pomocou zariadenia Smart Cockpit
Prostredníctvom maxRun & Smart Cockpit možno zobraziť rôzne činnosti, napríklad stav nabitia batérie, pripojenie alebo chybové hlásenia. Túto funkciu možno použiť aj na reguláciu otáčok a aktiváciu úsporného režimu pomocou funkcie Eco Mode. Funkcia inteligentného tlačidla signalizuje modrým svetlom, že bolo nadviazané spojenie s aplikáciou AL-KO inTouch. Prostredníctvom tohto tlačidla možno farebne odčítať aj stav nabitia batérií. Zelené svetlo znamená, že batéria je plne nabitá. Červená farba signalizuje, že batéria by sa mala nabiť. 

Inovatívna technológia vyvinutá v Nemecku a vyrábaná v Rakúsku: kosačka solo® by AL-KO 5272 Li VS-W presvedčí perfektnými výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite solo® by AL-KO. Robustná akumulátorová kosačka bez výfukových plynov a ticho vykonáva svoju službu v domácich záhradách.

Šírka kosenia 51 cm kosačky solo® by AL-KO 5272 Li VS-W zabezpečuje efektívne kosenie trávnikov s rozlohou od až do 1000 m². Výšku rezu možno centrálne nastaviť v rozsahu od 30 mm do 80 mm pomocou jednej páčky. Pohon kolies Vario s nastaviteľnou rýchlosťou poskytuje výkonnú podporu.  Robustný, mimoriadne vysoké teleso z oceľového plechu s obzvlášť veľkým vyhadzovacím otvorom zaručuje dlhú životnosť a perfektné výsledky kosenia. Vrátane mulčovacieho klinu a funkcie bočného vyhadzovania.

Ergonomicky tvarovaná rukoväť a pogumované rukoväte, ako aj guľôčkové kolesá XXL s hladkým chodom podporujú prácu bez únavy. Obrovská stabilita a odolnosť sa dosahuje vďaka hliníkovému spojeniu rukoväte a hliníkovému prednému držiaku na prenášanie. 70-litrový zberný kôš s ukazovateľom naplnenia koša umožňuje dlhé intervaly kosenia. Pohodlné elektrické štartovanie a individuálne nastaviteľná, sklopná rukoväť sú ďalšími prvkami pre príjemnú prácu. Bezkartáčový motor sa vyznačuje dlhšou životnosťou a vyšším výkonom. Akumulátorová kosačka je napájaná buď jednou, alebo dvoma 36 V batériami ENERGY FLEX - s kapacitou 4 Ah alebo 5 Ah. Jedna batéria pre mnohé záhradné a lesné náradie. 

Súčasťou balenia sú 2 ks 36 V batérií (5,0 Ah) a nabíjačka.

Kúpiť akumulátorovú kosačku solo® by AL-KO 5272 Li VS-W alebo alternatívy
Akumulátorovú kosačku 5272 Li VS-W si teraz môžete kúpiť v našom internetovom obchode alebo u jedného z našich špecializovaných predajcov.  Ak chcete podobný cenovo dostupnejší model s 1 batériou v balení odporúčame model 512 Li VS-W (č. artikla 119980).

Technická špecifikácia

Priemer predného kolesa v mm 200
Funkcia 4v1
Konektivita AL-KO pripojenie WLAN
Zber áno
Funkcia mulčovanie áno
Priemer zadného kolesa v mm 280
Objem zberného koša v litroch 70
so zberným košom áno
GT_ECO_MODE No
Vhodná plocha do m² 1000
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Bočné vyhadzovanie áno
Variant krytu kosačky Highline
Materiál zberného koša odolná tkanina
Max Airflow Technology Ja
Pohon kolies plynulo nastaveteľný pohon kol
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Materiál krytu oceľ
Nabíjací čas 4Ah Aku v min. 90
Akumulátorová rada AL-KO ENERGY FLEX 40V max.
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Nabíjací čas 5Ah Aku v min. 120
Šírka záberu v cm 51
Konštrukcia motora bezkartáčový
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Spôsob nastavenia výšky rukovä Prémiové hliníkové nastavenie
Typ kukoväte: riadidlá Štandardná povrchová úprava ru
Sklopná rukoväť áno
Kokpit kosačky s kokpitom PRO

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.