Benzínová kosačka AL-KO Comfort 46.0 SP-A Plus

Číslo produktu: 119938 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Úsporný 1-rychlostní pohon
  • Tělo z ocelového plechu s technologií MaxAirflow pro nejlepší vlastnosti sečení a sběru trávy
  • Komfortní centrální nastavení výšky sečení
  • Ergonomicky tvarovaná a pohodlná rukojeť
  • XXL kola s kuličkovými ložisky
  • 4IN1function (sečení, sběr, mulčování, boční výhoz)
  • Transportní držadlo pro snadnou manipulaci

Vysoký stupeň inovací a moderní design. Všechny tyto vlastnosti kombinují naše sekačky řady "Comfort". Nejen díky tomu jsou benzínové sekačky AL-KO ideálním pomocníkem při péči o váš trávník.


Benzínová sekačka AL-KO Comfort 46.0 SP-A Plus

Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Comfort 46.0 SP-B od AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Životnost benzínové sekačky zvyšují vybrané součástky a kvalitní materiály. Sekačky řady Comfort - potěšení při práci na vaší zahradě!


Technické údaje benzínové sekačky Comfort 46.0 SP-A Plus

Benzínová sekačka na trávu s pracovní šířkou 46 cm umožňuje efektivní sečení travních ploch až do velikosti 1100 metrů čtverečních. Výšku sečení lze nastavit centálně v 7 krocích od 30 mm do 80 mm pro dokonalé přizpůsobení vašim požadavkům. Výkon zajišťuje benzínový motor AL-KO PRO s 2,1 kW, který je konstruovaný s ohledem na velkou zátěž při nízké spotřebě paliva a dlouhou životnost. Díky funkci 4INONE lze trávník posekat a dokonale dopravit do sběrného koše o velikosti 65 l, který disponuje ukazatelem stavu naplnění. Další výhodou je možnost mulčování a funkce bočního výhozu. Skvělá aerodynamika sekačky s technologií MaxAirflow zaručuje úplné naplnění koše, což v důsledku znamená, že koš nemusíte vyprazdňovat tak často, jako je tomu u konkurenčních sekaček. Pohodlí při práci zvyšuje ergonomicky tvarovaná rukojeť a XXL kola s kuličkovými ložisky a jednorychlostním pohonem.


Nákup benzínové sekačky Comfort 46.0 SP-A Plus a alternativy

Jednoduše kupte benzínovou sekačku Comfort 46.0 SP-A Plus přímo na našem e-shopu, nebo navštivte autorizovaného prodejce se zahradní technikou. Tato sekačka je účinným pomocníkem pro vaší zahradu za atraktivní cenu. Chtěli byste benzínovou sekačku s větší šířkou záběru? Pak doporučujeme benzínovou sekačku Comfort 51.0 SP-A.

Technická špecifikácia

Vhodná plocha do m² 1400
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Bočné vyhadzovanie áno
Funkcia mulčovanie áno
Pohon kolies 1 rýchlostný pohon
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 84
Typ pohonu Benzínový
Variant krytu kosačky Highline
Materiál krytu oceľ
Odchýlka KpA [dB (A)] 2
Priemer predného kolesa v mm 200
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 95
Materiál zberného koša odolná plast
Počet nožov 1
Zber áno
Hodnota K (m/s^2) 2
Typ noža brúsený diamantom
Funkcia 4v1
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Hodnota vibrácií (m/s^2) 6
Objem zberného koša v litroch 60
Max Airflow Technology Ja
so zberným košom áno
Akustický výkon LwA [dB (A)] 94
Priemer zadného kolesa v mm 280
Výkon zariadenia v kW 2.1
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort
Šírka záberu v cm 46
Model motora 027
Výkon v kW 2.1
Typ motora 4-taktní
Objem v ccm 139
Počet otáčok v ot./min 2850
Počet valcov motora 1
Elektrický štart nie
Automatický sýtič áno
Sklopná rukoväť áno
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.