Benzínová kosačka AL-KO Comfort 46.0 SPI-B

Číslo produktu: 119939 Skladom
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Úsporný 1-rychlostní pohon kol
  • Elektrický start pomocí klíče včetně Li-Ion akumulátoru
  • Komfortní centrální nastavení výšky sečení
  • Tělo z ocelového plechu s technologií MaxAirflow pro nejlepší vlastnosti sečení a sběru
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro větší pohodlí
  • XXL kola s kuličkovými ložisky pro snadné ovládání
  • Sběrný koš s indikátorem naplnění
  • Integrované transportní držadlo pro snadnou manipulaci

Vysoký stupeň inovací a moderní design. Všechny tyto vlastnosti kombinují naše sekačky řady "Comfort". Nejen díky tomu jsou benzínové sekačky AL-KO ideálním pomocníkem při péči o váš trávník.


Benzínová sekačka Comfort 46.0 SPI-B

Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Comfort 46.0 SPI-B od AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Životnost benzínové sekačky zvyšují vybrané komponenty a kvalitní materiály. Sekačky řady Comfort - potěšení při práci na vaší zahradě!


Technické údaje benzínové sekačky Comfort 46.0 SPI-B Plus

Benzínová sekačka na trávu s pracovní šířkou 46 cm umožňuje efektivní sečení travních ploch až do velikosti 1400 metrů čtverečních. Výšku sečení lze nastavit centálně v 7 krocích od 30 mm do 80 mm pro dokonalé přizpůsobení vašim požadavkům. Výkon zajišťuje benzínový motor Briggs & Stratton 475 iSi InStart s 2,2 kW s inovativní technologií elektronického startování. Díky funkci 3INONE lze trávník posekat a dokonale dopravit do sběrného koše o velikosti 60 l, který disponuje ukazatelem stavu naplnění, nebo je možné posekanou trávu mulčovat a tím dodat potřebné hnojivo pro váš trávník. Skvělá aerodynamika sekačky s technologií MaxAirflow zaručuje úplné naplnění koše, což v důsledku znamená, že koš nemusíte vyprazdňovat tak často, jako je tomu u konkurenčních sekaček. Pohodlí při práci zvyšuje ergonomicky tvarovaná rukojeť a XXL kola s kuličkovými ložisky a jednorychlostním pohonem.


Nákup benzínové sekačky Comfort 46.0 SPI-B Plus a alternativy

Jednoduše kupte benzínovou sekačku Comfort 46.0 SPI-B Plus přímo na našem e-shopu, nebo navštivte autorizovaného prodejce se zahradní technikou. Tato sekačka je účinným pomocníkem pro vaší zahradu za atraktivní cenu. Chtěli byste benzínovou sekačku s větší šířkou záběru? Pak doporučujeme benzínovou sekačku Comfort 51.0 SP-B.

Technická špecifikácia

Produktový rad Comfort
Bočné vyhadzovanie nie
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Funkcia mulčovanie áno
Materiál zberného koša odolná plast
Primer nie
Typ motora 4-taktní
Variant krytu kosačky Highline
Automatický sýtič áno
Funkcia 3v1
Počet valcov motora 1
Pohon kolies 1 rýchlostný pohon
Typ pohonu Benzínový
Typ noža brúsený diamantom
Pohon kosačky možno vypnúť nie
Zber áno
Sklopná rukoväť áno
Model motora B&S Series 475 iSi
Značka AL-KO
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Materiál krytu oceľ
so zberným košom áno

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.