Benzínová kosačka AL-KO Comfort 51.0 P-A

Číslo produktu: 119941 Skladom
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Kryt z oceľového plechu s technológiou MaxAirflow pre najlepšie vlastnosti kosenia a chytania
  • Pohodlné centrálne nastavenie výšky kosenia
  • Ergonomicky tvarované riadidlá s pohodlnou rukoväťou
  • XXL kolesá s guľkovými ložiskami pre ľahký pokrok
  • Funkcia 4IN1 (kosenie, chytanie, mulčovanie, bočné vybíjanie)
  • Pohodlnejšie nosenie vďaka prednej rukoväti

Zákazníci tiež často kupujú...

345,00 €
Tento produkt
5,90 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

350,90 € *


Vysoký stupeň inovácie a moderný dizajn. Naše benzínové kosačky na trávu „Comfort“ to všetko kombinujú, čo z nich robí ideálneho partnera pre vašu starostlivosť o trávnik.


Benzínová kosačka na trávu AL-KO Comfort 51.0 P-A

Elegantná a pohodlná, takto sa prezentuje benzínová kosačka Comfort 51.0 P-A od spoločnosti AL-KO. Táto kosačka vyvinutá v Nemecku a vyrobená v Rakúsku ponúka najvyššiu kvalitu. Vďaka modernému dizajnu je lákadlom každej záhrady. Vybrané komponenty a materiály zvyšujú životnosť benzínovej kosačky na trávu. S kosačkami na trávu rady „Comfort“ sa kosenie trávnika stáva potešením.


Technické podrobnosti benzínovej kosačky na trávu Comfort 51.0 P-A

Benzínová kosačka Comfort so šírkou záberu 51 cm zaručuje, že sa budete môcť rýchlo posúvať vpred aj vo veľkých záhradách (do 1 800 m²). Výška kosenia sa nastavuje centrálne až v 7 krokoch od 30 mm do 80 mm. Naša kosačka je poháňaná 2,1 kW motorom AL-KO Pro s hornými ventilmi a ponúka vynikajúcu účinnosť, čo je viditeľné pri vyššom výkone a menšej spotrebe. Funkcia 4IN1 ponúka kosenie, chytanie, mulčovanie a bočné vyhadzovanie trávnika. Ergonomicky tvarovaná riadidlá zvyšujú pohodlie pri práci. Odrezky trávy prechádzajú cez extra vysoký kryt z oceľového plechu s technológiou MaxAirflow do zadnej časti 60 l zberača trávy s indikátorom úrovne naplnenia, čo znamená, že je naplnený po vrch, a preto sa musí vyprázdňovať menej často.


Jednoducho si kúpte benzínovú kosačku na trávu Comfort 51.0 P-A v našom online obchode alebo vyhľadajte predajcu vo vašom okolí. Benzínová kosačka na trávu Comfort 51.0 P-A je účinnou podporou pri údržbe vášho trávnika. Prajete si benzínovú kosačku so šírkou záberu 51 cm a pohonom kolies? Potom odporúčame benzínovú kosačku na trávu AL-KO Comfort 51.0 SP-B

Technická špecifikácia

Priemer zadného kolesa v mm 280 MM
Max Airflow Technology Ja
Akustický výkon LwA [dB (A)] 96
Odchýlka KpA [dB (A)] 2
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 98
Vhodná plocha do m² 1600
Typ pohonu Benzínový
Funkcia mulčovanie áno
Bočné vyhadzovanie áno
Hodnota vibrácií (m/s^2) 6
Objem zberného koša v litroch 60 L
Variant krytu kosačky Highline
Materiál krytu oceľ
Zber áno
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Hmotnosť netto v kg 33.2 KG
Pohon kolies žiadny / žiadne
Materiál zberného koša odolná plast
Funkcia 4v1
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
so zberným košom áno
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 86
Typ noža brúsený diamantom
Hodnota K (m/s^2) 2
Priemer predného kolesa v mm 200 MM
Výkon zariadenia v kW 2.1
Počet nožov 1 ST
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort
Šírka záberu v cm 51 CM
Model motora 027
Výkon v kW 2.1
Typ motora 4-taktní
Objem v ccm 139
Počet otáčok v ot./min 2850
Počet valcov motora 1
Elektrický štart nie
Automatický sýtič áno
Sklopná rukoväť áno
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.