Benzínová kosačka EASY 4.20 P-S

Číslo produktu: 113794 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Centrální nastavení výšky jedním pohybem
  • Optimální vlastnosti sečení a sběru díky aerodynamickému tvaru
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro práci bez námahy
  • XL kola pro snadný pohyb vpřed
  • Lehká a obratná
  • Látkový sběrný koš pro snadné uskladnění

Lehká a obratná: Benzínové sekačky EASY se vyznačují atraktivní cenou. Sekání trávníku se stává potěšením!


Benzínová sekačky Easy 4.20 P-S

Tato benzínová sekačka zaujme vynikajícím poměrem cena/výkon. Díky spolehlivé technologii a mnoha standardním funkcím usnadní práci na vaší zahradě. Aerodynamické šasí z ocelového plechu zajišťuje optimáln výsledky sečení a zajišťuje tak dlouhou životnost sekačky.


Technické údaje benzínové sekačky Easy 4.20 P-S

Díky šíři záběru 42 cm zajišťuje benzínová sekačka snadné a agilní sečení. Výška sečení může být nastavena centrálně v 7 stupních od 30 mm do 75 mm, pro lepší přizpůsobení vašim požadavkům. Motor se snadným startem o výkonu 2 kW s primerem je vhodný pro travní plochy do velikosti 800 čtverečních metrů. Komfort při práci zajišťuje ergonomicky tvarovaná rukojeť a kuličková ložiska. Tělo z ocelového plechu je opatřeno práškovým nástřikem pro dlouhou životnost. Sběrný koš o objemu 50 l lze snadno složit, abyste tak ušetřili místo.


Nákup benzínové sekačky Easy 4.20 P-S a alternativy

Jednoduše kupte benzínovou sekačku Easy 4.20 P-S přímo na našem e-shopu, nebo navštivte autorizovaného prodejce se zahradní technikou. Tato sekačka je účinným pomocníkem pro vaší zahradu za atraktivní cenu. Chtěli byste benzínovou sekačku s větší šířkou záběru a pohonem kol? Pak doporučujeme benzínovou sekačku Easy 4.60 SP-S

Technická špecifikácia

Materiál krytu oceľ
Typ motora 4-taktní
Počet valcov motora 1
Značka AL-KO
Funkcia mulčovanie nie
Typ pohonu Benzínový
Variant krytu kosačky Classic
Funkcia 2v1
Materiál zberného koša tkanina
Nastaviteľná výška rukoväte nie
Zber áno
Produktový rad Easy
Bočné vyhadzovanie nie
Ukazovateľ naplnenia koša nie
Pohon kosačky možno vypnúť nie
Pohon kolies žiadny / žiadne
Kolesá s guličkovými ložiskami nie
so zberným košom áno
Elektrický štart nie
Automatický sýtič áno
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Sklopná rukoväť nie
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 2 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.