Benzínová kosačka solo by AL-KO 4238 SP-A

Číslo produktu: 127454 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Jednorýchlostná pohon kolies
  • Ergonomicky tvarovaná rukoväť
  • Veľká XXL kolesá pre ľahký pohyb v tráve
  • Zberný kôš s ukazovateľom stavu naplnenia

Vysoký stupeň inovácie a moderný dizajn. To všetko v sebe spájajú kosačky radu solo by AL-KO a sú preto Vaším ideálnym partnerom v starostlivosti o trávnik.


Benzínová kosačka solo by AL-KO 4238 SP-A

Moderné a komfortné, tak sa prezentuje benzínová rotačná kosačka solo by AL-KO 4238 SP-A od firmy AL-KO. Vyvinutá v Nemecku a vyrobená v Rakúsku ponúka táto kosačka najvyššiu kvalitu. Vďaka modernému dizajnu sa nestratí v žiadnej záhrade. Vďaka kvalitným komponentom a použitým materiálom je zaručená dlhá životnosť kosačky. S kosačkou radu solo by AL-KO sa stane kosenie trávy radosťou.


Technické detaily solo by AL-KO 4238 SP-A

Obzvlášť obratná a ovládateľná benzínová sekačka.S šírkou záberu 42 cm sa solo by AL-KO 4238 SP-A postará o efektívne pokosenie menších a stredne veľkých trávnatých plôch - až do veľkosti ca 800 m². Nastavenie výšky kosenia sa vykonáva vpredu pákou u každého kola, vzadu potom centrálne, v rozsahu 30 - 80 mm. Benzínový motor značky AL-KO PRO o výkone 2,1 KW s horným rozvodom ventilov ponúka mimoriadne vysokú účinnosť, ktorá sa prejaví vyšším výkonom a nižšou spotrebou paliva. Spolu s veľkými XL kolesami sa postará o bezproblémové a pohodlné pokosenie Vašej záhrady. Funkcia 3v1 zahŕňa pokosenie trávy, zber do koša a mulčovanie. Komfort obsluhy ďalej zvyšujú ergonomicky tvarované madlo a jednorýchlostný pohon kolies. O optimálnu zber a naplnenia koša sa stará aerodynamicky tvarované telo kosačky.


Benzínová kosačka solo by AL-KO 4238 SP-A Kde kúpiť & Alternatívy

Benzínové kosačky solo by AL-KO 4238 SP-A môžete kúpiť priamo v našom webshope alebo u našich predajcov. solo by AL-KO 4238 SP-A je efektívny pomocník pre Vašej záhradu. Pokiaľ zháňate kosačku s väčším záberom a elektrickým štartérom, môžeme Vám odporučiť napríklad model 4758 VSI.

Technická špecifikácia

Zber áno
Značka solo by AL-KO
Hodnota K (m/s^2) 2
Priemer zadného kolesa v mm 220
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Počet nožov 1
Vhodná plocha do m² 1000
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Výška kosenia min./max. v mm 30 - 75
Počet otáčok v ot./min 2850
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Šírka záberu v cm 42
Sklopná rukoväť áno
Výkon zariadenia v kW 2.1
Elektrický štart nie
Výkon v kW 2.1
Hodnota vibrácií (m/s^2) 6
Primer nie
Bočné vyhadzovanie nie
Materiál krytu oceľ
Odchýlka KpA [dB (A)] 2
Produktový rad Comfort
Variant krytu kosačky Classic
Objem zberného koša v litroch 65
Priemer predného kolesa v mm 180
Funkcia mulčovanie áno
Počet valcov motora 1
Funkcia 3v1
Automatický sýtič áno
Typ motora 4-taktní
Akustický výkon LwA [dB (A)] 95
Materiál zberného koša odolná tkanina
Model motora 027
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 86
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Pohon kolies 1 rýchlostný pohon
so zberným košom áno
Typ pohonu Benzínový
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Pohon kosačky možno vypnúť nie
Objem v ccm 139
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 2 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.