Benzínová kosačka solo by AL-KO 4710 SP-A

Číslo produktu: 127581 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Odolné puzdro z oceľového plechu pre dlhú životnosť s vynikajúcimi vlastnosťami kosenia a zachytávania
  • Úsporný pohon zadných kolies
  • Ergonomicky tvarovaná riadidlá pre kosenie trávnika bez únavy
  • 60 l zberný kôš s indikátorom hladiny a ľahkým vyprazdňováním
  • Kolesá s guľôčkovým ložiskom pre ľahké tlačenie

Zákazníci tiež často kupujú...

309,00 €
Tento produkt
4,90 €
Skladom

Celková cena za všetky produkty

313,90 € *


Benzínové kosačky na trávu sólo od produktovej rady AL-KO, ktoré sú k dispozícii iba od špecializovaných predajcov, ponúkajú vysoký komfort a vyznačujú sa najlepšou kvalitou a trvanlivosťou.


Benzínová kosačka solo by AL-KO 4710 SP-A

Robustná, výkonná benzínová kosačka na trávu. Kvalita a trvanlivosť sú s týmto produktom zaručené vďaka hlavným cieľom „skonštruované v Nemecku“ a „vyrobené v Rakúsku“. Spoľahlivosť nie je pre solo by AL-KO 4710 SP-A cudzí.


Technické detaily benzínovej kosačky na trávu solo by AL-KO 4710 SP-A

S kosiacou šírkou 46 cm je benzínová kosačka na trávu samostatne od AL-KO 4710 SP-A ideálnym partnerom pre záhrady strednej veľkosti do cca 1100 m². Výška kosenia môže byť nastavená 7-krát z 25 mm na 75 mm pomocou jediného kolesa. Motor AL-KO Pro s výkonom 2,1 kW s technológiou OHV dosahuje vynikajúcou účinnosťou vďaka spätným ventilom. Veľké kolesá s guľôčkovým ložiskom a ergonomicky tvarovaná rukoväť zvyšujú pohodlie pri ovládaní benzínové kosačky AL-KO 4710 SP-A. Vďaka 1-stupňovému pohonu kolies a plynulo bežiacim kolesám je pokrok v záhrade bez námahy. Vďaka dobrej aerodynamike krytu umožňuje vysoká a stabilná konštrukcia z oceľového plechu zachytenie trávy obzvlášť efektívne. To končí v 60 l plastovom zbernom koši.


Kúpte si benzínovú kosačku na trávu solo by AL-KO 4710 SP-A a alternatívy

Jednoducho si kúpte benzínovú kosačku na trávu solo by AL-KO 4710 SP-A v našom online obchode s prémiovými službami alebo nájdite predajcu vo vašom okolí. Benzínová kosačka na trávu solo by AL-KO 4710 SP-A predstavuje efektívnu podporu vašej záhrady za atraktívnu cenu.
Chceli by ste benzínovú kosačku na trávu bez pohonu kolies? Potom odporúčame benzínovú kosačku na trávu samostatne od AL-KO 4710 P-A.


Nakupujte online a produkt obdržíte osobně


Pokud si v našem online obchodě objednáte produkt ze sortimentu solo by AL-KO *, bude vaše objednávka doručena kvalifikovaným regionálním maloobchodním partnerem solo by AL-KO ve vašem okolí. Ve videu vám vysvětlíme proces prémiové doručovací služby.


Výhody:

  • Objednávejte a nakupujte prostřednictvím online obchodu AL-KO
  • Dodávka kompletně smontovaného produktu na Vaší zahradu
  • Osobní předání produktu naším obchodním partnerem
  • Zaškolení v používání Vašeho nového produktu solo by AL-KO
  • Pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se na našeho kvalifikovaného partnera

Proces podrobně:

1. Objednejte online náš solo by AL-KO produkt
V našem sortimentu najdete mnoho zařízení z produktové řady solo by AL-KO. V příslušných kategoriích produktů, jako např.  travní traktory nebo benzínové sekačky na trávu vyberte vyhovující produkt a vložte ho do nákupního košíku.
2. Vyberte odborného prodejce ve vaší oblasti
V objednávkovém procesu se po zadání dodací adresy zobrazí seznam všech obchodních patnerů solo by AL-KO v okruhu 40 km od vašeho zadaného místa bydliště. Kliknutím na požadovaného odborného prodejce vyberte obchodního partnera AL-KO, který vám zahradní nářadí dodá.
3. Termín předání
Poté, co dokončíte nákup, zašleme Váš nový produkt solo by AL-KO našemu odbornému prodejci, kterého jste vybrali. On Vás bude neprodleně kontaktovat, abyste se domluvili na předání Vašeho produktu.
4. Dodání
Odborný prodejce dodá zařízení na vaši zahradu v dohodnutém termínu.
5. Předání produktu připraveného k použití
Zahradní nářadí solo by AL-KO je dodáváno připravené k použití. To znamená, že zařízení je již nainstalováno a v případě potřeby naplněno olejem a benzínem.
6. Zaškolení
Na požádání odborný prodejce vysvětlí, jak zařízení funguje a jak jej používat.
7. Používání

Nyní můžete začít s zahradními pracemi s Vaším novým produktem solo by AL-KO
Výhody produktů solo by AL-KO Robolinho®:


* Prémiová doručovací služba se vztahuje na všechny produkty solo by AL-KO, které obsahují odkaz na doručovací službu na produktové stránce příslušného zařízení.

Výrobky solo by AL-KO Robolinho® jsou dodávány našimi regionálními specializovanými prodejci. Naše prémiová doručovací služba zahrnuje bezplatnou prohlídku zahrady a praktické tipy pro instalaci a uvedení do provozu. Náš specializovaný prodejce vám rád nabídne nezávaznou nabídku pro instalaci ve vaší zahradě připravenou k okamžitému použití - pro zajištění optimálního fungování našich zařízení doporučujeme tento kvalifikovaný odborný servis.

Technická špecifikácia

Primer nie
Počet valcov motora 1
Sklopná rukoväť áno
Funkcia 2v1
Nastavenie výšky kosenia Jednotlivé kolesá-7 polôh.
Funkcia mulčovanie nie
so zberným košom áno
Typ motora 4-taktní
Zber áno
Automatický sýtič áno
Typ pohonu Benzínový
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Typ noža brúsený diamantom
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Bočné vyhadzovanie nie
Pohon kosačky možno vypnúť nie
Variant krytu kosačky Highline
Značka solo by AL-KO
Model motora 027
Produktový rad Easy
Pohon kolies 1 rýchlostný pohon
Materiál krytu oceľ
Materiál zberného koša odolná plast
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.