Benzínová kosačka solo by AL-KO 4751 VS-B

Číslo produktu: 127606 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Pohodlný variabilný pohon kolies pre ľahké kosenie trávnika
  • Extra vysoké a aerodynamické telo kosačky pre dokonalé výsledky kosenia a zberu
  • XXL kolesá s terénnym profilom pre jednoduchú obsluhu
  • Dlhá životnosť a odolnosť vďaka hliníkovým výstuhám
  • Kokpit s polstrovanou rukoväťou a ergonomicky umiestnenými ovládacími prvkami
  • Centrálne nastavenie výšky kosenia jednou rukou
  • 70 litrový zberný kôš s ukazovateľom naplnenia

Benzínové kosačky produktovej rady solo by AL-KO s variabilným pohonom kolies ponúkajú najvyššiu možnú úroveň pohodlia vo svojej triede a vyznačujú sa najlepšou kvalitou a trvanlivosťou.


Benzínová kosačka solo by AL-KO 4751 VS-B

Benzínové kosačky na trávu produktovej rady solo by AL-KO sú dokonalé v každom detaile. Kvalita, spoľahlivosť a extrémne dlhá životnosť je zaručená predovšetkým tým, že sú tieto kosačky vyvinuté v Nemecku a vyrobené v Rakúsku.


Technická špecifikácia benzínové kosačky 4751 VS-B

Benzínová kosačka na trávu 4751 VS-B so šírkou záberu 46 cm je ideálnym partnerom pre stredne veľké a veľké záhrady do 1400 m². Výšku kosenia možno nastaviť centrálne jednou rukou v rozmedzí od 30 mm do 80 mm. Motor Briggs & Stratton EXI s výkonom 2,6 kW poskytuje potrebný výkon pri kosení veľkých trávnatých plôch s podstatne nižšou spotrebou oleja a tiež poskytuje skvelý výkon pre pohon kolies s premenlivým nastavením rýchlosti. S touto benzínovou kosačkou na trávu je vďaka funkcii 4INONE možné kosenie, zber, mulčovanie a bočné vyhadzovanie pokosenej trávy. Veľké kolesá XXL s guličkovými ložiskami a ergonomicky tvarovaná riadidlá s prémiovým kokpitom zvyšujú komfort pri ovládaní kosačky 4751 VS-B. Vysoké aerodynamické šasi z oceľového plechu umožňuje obzvlášť efektívne zachytenie pokosenej trávy v 70 litrovým zberným koši s ukazovateľom naplnenia.


Nákup benzínové kosačky 4751 VS-B a alternatívy

Jednoducho si kúpte benzínovú kosačku na trávu 4751 VS-B v našom e-shou alebo vyhľadajte autorizovaného predajcu vo vašom okolí. Benzínová kosačka na trávu 4751 VS-B je účinným pomocníkom pre údržbu vašej záhrady. Chcete benzínovú kosačku na trávu s elektrickým štartovacím systémom? Potom doporučujeme benzínovú kosačku na trávu solo by AL-KO 4751 VSI-B.

Technická špecifikácia

Materiál zberného koša odolná tkanina
Produktový rad Premium
Automatický sýtič áno
Počet valcov motora 1
Elektrický štart nie
Spôsob nastavenia výšky rukovä Prémiové hliníkové nastavenie
Model motora B&S Series 675EXi
Materiál krytu oceľ
Typ noža brúsený diamantom
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Pohon kosačky možno vypnúť nie
Značka solo by AL-KO
Zber áno
Primer nie
Funkcia 4v1
Typ kukoväte: riadidlá Ergonomický povrch rukoväte
Sklopná rukoväť áno
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Pohon kolies plynulo nastaveteľný pohon kol
Typ motora 4-taktní
Variant krytu kosačky Highline
so zberným košom áno
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Funkcia mulčovanie áno
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Bočné vyhadzovanie áno
Typ pohonu Benzínový
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.