Benzínová kosačka solo by AL-KO 5231 SP-H

Číslo produktu: 127605 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Pohodlný 1-rýchlostný pohon kolies pre ľahké kosenie trávnika
  • Extra vysoké a aerodynamické puzdro kosačky pre dokonalé výsledky kosenia a chytanie
  • XXL kolesá s hladkým chodom pre ľahký postup
  • Motor Honda s výkonom 3,2 kW
  • Sedmistranné nastavenia výšky kosenia jednou rukou
  • Funkcia 4v1 (sekanie, chytanie, mulčovanie, bočné vyhadzovanie)
  • Optimálne vlastnosti kosenia a chytanie vďaka aerodynamickému tvaru krytu
  • Pohodlná predná rukoväť

Benzínové kosačky produktovej rady solo by AL-KO ponúkajú najvyššiu možnú úroveň pohodlia vo svojej triede a vyznačujú sa najlepšou kvalitou a trvanlivosťou.


Benzínová kosačka na trávu solo od AL-KO 5231 SP-H

Benzínové kosačky produktovej rady solo by AL-KO zapôsobí v každom detaile. Osobitnou črtou tohto modelu je spoľahlivý a výkonný motor Honda. Kvalita a životnosť tohto produktu je zaručená vďaka kľúčovým cieľom "vyrobené v Nemecku" a "vyrobené v Rakúsku". Sólo od 5231 SP-H nie je spoľahlivosť cudzie.


Technické podrobnosti benzínové kosačky 5231 SP-H

Benzínová kosačka na trávu 5231 SP-H so šírkou záberu 51 cm je ideálnym partnerom pre stredne veľké a veľké záhrady až do 1 800 m². Výšku kosenia je možné centrálne nastaviť od 30 mm do 80 mm 7-krát. Motor s výkonom 3,2 kW poskytuje potrebný výkon pri kosení veľkých trávnatých plôch a tiež energiu pre pohon kolies. S touto benzínovou kosačkou na trávu je možné vďaka funkcii 4INONE sekať, chytať, mulčovať a bočne vyhadzovať. Veľká, hladko bežiaci kolieska s guličkovými ložiskami, XXL a ergonomicky tvarovaná riadidlá zvyšujú komfort pri ovládaní solo u AL-KO 5231 SP-H. Vysoký aerodynamický kryt z oceľového plechu zaisťuje obzvlášť efektívne zachytenie pokosenej trávy. To končí v 70 l zbernom koši na tkanivá.


Kúpte si benzínovú kosačku na trávu 5231 SP-H a jej alternatívy

Jednoducho si kúpte benzínovú kosačku na trávu 5231 SP-H v našom online obchode alebo si nájdite predajcu vo vašom okolí. Benzínová kosačka na trávu 5231 SP-H je efektívna podpora pre údržbu vašej záhrady za atraktívnu cenu. Pokiaľ chcete 51 cm benzínovú kosačku na trávu s lacným motorom AL-KO, odporúčame 5231 SP-A.

Technická špecifikácia

Typ noža brúsený diamantom
Model motora Honda GCVx 170
Typ kukoväte: riadidlá Ergonomický povrch rukoväte
Typ motora 4-taktní
Funkcia mulčovanie áno
Variant krytu kosačky Highline
Pohon kosačky možno vypnúť nie
Typ pohonu Benzínový
Automatický sýtič áno
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Materiál krytu oceľ
Funkcia 4v1
Počet valcov motora 1
Pohon kolies 1 rýchlostný pohon
Bočné vyhadzovanie áno
Elektrický štart nie
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Značka solo by AL-KO
so zberným košom áno
Spôsob nastavenia výšky rukovä Jednoduché nastavenie výšky
Primer nie
Zber áno
Produktový rad Comfort
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Materiál zberného koša odolná tkanina
Sklopná rukoväť áno
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.