Benzínová kosačka solo® by AL-KO 548 K Alu

Číslo produktu: 127448 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Robustné tlakovo liate hliníkové puzdro s ochranou proti nárazu a oceľovou vložkou
  • Odolná prevodovka s dvojrýchlostným kardanovým pohonom kolies
  • Protišmykové ľahké kolesá XXL vyrobené z hliníka
  • Spojka noža na vyprázdňovanie bez zastavenia motora
  • Použitie mnohých robustných hliníkových komponentov

 

Profesionálne zariadenie v oblasti benzínových kosačiek na trávu. Vysoko kvalitné vybavenie, premyslené funkcie. Profesionálny model od solo od AL-KO dostupný v špecializovaných predajniach.

 

Benzínová kosačka na trávu sólo od AL-KO 548 K

 

Benzínová kosačka na trávu solo od AL-KO 548 K od AL-KO je špičkovým modelom benzínovej kosačky na trávu s najvyššími štandardmi kvality. Robustné oceľové ráfiky a hliníkové puzdro odolné proti krúteniu robia z benzínovej kosačky na trávu solo od AL-KO 548 K dlhoročným partnerom pre vaše kosenie.

Technické údaje o benzínovej kosačke na trávu solo od AL-KO 548 K

 

Šírka záberu 48 cm zaisťuje efektívny a rýchly postup na veľkých trávnikoch do cca 1 400 m². 4-taktný benzínový motor s výkonom 2,7 kW od spoločnosti Honda poskytuje energiu nielen pre nôž, ale aj pre dvojrýchlostný pohon kardanových kolies, ktorý vás bez námahy podporuje pri tlačení benzínovej kosačky na trávu. Guľôčkové pneumatiky XXL s hliníkovými ráfikmi a gumovými pneumatikami ľahko prekonávajú hrbole v akomkoľvek teréne a na akomkoľvek povrchu. S týmto zariadením s funkciou 4INONE je samozrejme možné kosenie, zachytávanie, mulčovanie a bočné vyprázdňovanie. Benzínová kosačka na trávu sólo AL-KO 548 K je ovládaná cez priehľadný kokpit s ľahko dostupnými ovládacími prvkami a pohodlným systémom rukoväte s gumeným krytom. Extra vysoká skriňa kosačky s vynikajúcou aerodynamikou zaisťuje rovnomerné naplnenie textilného koša 75 l. Zariadenie profesionálnej kosačky dopĺňa samostatná spojka noža a robustné nastavenie nápravy / jednokolky (26 mm až 82 mm v 7 krokoch).

Kúpte si profesionálnu benzínovú kosačku na trávu solo od AL-KO 548 K a alternatívy

 

Jednoducho si kúpte benzínovú kosačku na trávu solo od AL-KO 548 K v našom online obchode s prémiovým servisom alebo nájdite predajcu vo vašom okolí. Benzínová kosačka na trávu solo od AL-KO 548 K predstavuje účinnú podporu pri starostlivosti o váš trávnik. Chceli by ste benzínovú kosačku na trávu so šírkou záberu 52 cm? Potom odporúčame benzínovú kosačku na trávu solo® by AL-KO 533 K.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 127448
EAN 4003718058222
Hmotnosť netto v kg 53 KG
Rozmer výška v cm bez kartóne 112 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 51.5 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 171 CM
Hmotnosť brutto v kg 58.2 KG
Materiál krytu alu
Funkcia 2v1
Max Airflow Technology Ja
Nastaviteľná výška rukoväte nie
Sklopná rukoväť áno
Výkon zariadenia v kW 2.7
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Dĺžka krabice v cm 97 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 98
Značka solo® by AL-KO
Produktový rad PREMIUM pro

Power supply

Typ pohonu Benzínový

Mowing System

Šírka záberu v cm 48 CM
Pracovná šírka v cm 48 CM
Výška kosenia min./max. v mm 15 - 77 MM
Nastavenie výšky kosenia Jednotlivé kolesá - 7 polôh
Funkcia mulčovanie voliteľné
Bočné vyhadzovanie nie

Working area

Vhodná plocha do m² 2000 QM
Ukazovateľ naplnenia koša nie
Objem zberného koša v litroch 75 L
Materiál zberného koša tkanina

Traction System

Priemer zadného kolesa v mm 203 MM
Priemer predného kolesa v mm 203 MM
Automatický sýtič áno
Objem palivovej nádrže v l 1.8 L
Elektrický štart nie
Objem v ccm 160
Počet otáčok v ot./min 2800
Výkon v kW 2.7 KW
Primer nie
Počet valcov motora 1
Pred. č.: 113807 Nedostupné
14,90 €
Pred. č.: 127473 Nedostupné
125,00 €
Pred. č.: 113875 Nedostupné
27,90 €
Pred. č.: 112888 Nedostupné
5,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.