Benzínová kosačka solo® by AL-KO 553 K Profi

Číslo produktu: 127148 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Robustné hliníkové telo kosačky s ochranou proti nárazu.
  • Dvojrýchlostná prevodovka s kardanovým pohonom kolies
  • Hliníkové XXL kolesá
  • Nožová spojka pre vyprázdňovanie koša bez zastavenia motora
  • Mnoho spevňujúcich hliníkových dielov

Najvyšší výbava, premyslená konštrukcia. Profesionálny model rotačné kosačky solo® by AL-KO, k dostaniu len u našich odborných predajcov.


Benzínová kosačka solo® by AL-KO 533 K predstavuje najvyššiu rad benzínových kosačiek podľa najprísnejších kvalitatívnych štandardov. Kosačka s plnou výbavou určená pre profesionálne nasadenie. Stabilné kolesá a pevné hliníkové telo robia z kosačky solo® by AL-KO 533 K spoľahlivého partnera pre každodennú prácu.


Technické detaily solo® by AL-KO 533 K

Záber šírky 52 cm zaručí efektívne a rýchle pokosenie veľkých trávnatých plôch (do ca 1800 m2). Výkonný 4-taktný motor Honda s výkonom 2,7 kW dodáva dostatok energie nielen pre pohon nože, ale aj dvojrýchlostné prevodovky slúžiace k pojazdu kosačky, ktorá prenáša silu pomocou kardanu na zadné kolesá. Veľká, hliníková XXL kolesá, opatrená guličkovými ložiskami a gumovými ráfiky prekonávajú ľahko nerovnosti v akomkoľvek teréne. Kosenie, zber do koša, mulčovanie a bočné vyhadzovanie sú u stroja s funkciou 4v1 samozrejme možné. Ovládacie prvky kosačky sú umiestnené na prehľadnom kokpitu sa ľahko dostupnými ovládacími prvkami. Ďalším komfortným prvkom je príjemné, pogumované držadlo. Extra vysoký vyhadzovací otvor a vynikajúce aerodynamika sa postarajú o rovnomerné naplnenie 75 litrového zberného koša. Oddelená nožová spojka a robustný osové nastavenie výšky kosenia v rozsahu 26 - 82 mm v 7 stupňoch dopĺňajú výbavu tejto profesionálnej kosačky.


Prémiová záruka 6 rokov

AL-KO si na kvalite zakladá, preto ponúkame predĺženú 6ti ročnú záruku na naše benzínové kosačky. Do kvalitného motora patrí aj kvalitné benzín a najmä kvalitný olej. Pre uplatnenie prémiové záruky AL-KO je nutné doložiť použitie kvalitného maziva 10W40 (napr. Na faktúre od benzínové kosačky AL-KO alebo solo® by AL-KO) a dodržiavať posezónne bezplatné garančné prehliadky v najbližšom autorizovanom servise AL-KO.


Benzínová rotačná kosačka solo® by AL-KO 533 K Kde kúpiť & Alternatívy

benzínové kosačky solo® by AL-KO 533 K môžete kúpiť v našom webshope alebo u našich odborných predajcov. Prémiové dodanie AL-KO: naše produkty radu solo® by AL-KO sú dodávané výhradne prostredníctvom našich odborných predajcov. Naše prémiové dodanie AL-KO pri nákupe v našom webshope zahŕňa dodanie zmontovaného stroja do Vašej záhrady, ďalej predvedenie prevádzkyschopnosti a popis ovládania stroja.

Technická špecifikácia

Typ pohonu Benzínový
Objem v ccm 160
Výkon v kW 2.7 KW
Počet otáčok v ot./min 2800
Hmotnosť netto v kg 60.4 KG
Počet valcov motora 1
Elektrický štart nie
Objem zberného koša v litroch 75 L
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 58 CM
Hmotnosť brutto v kg 65.6 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 183 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 127 CM
Materiál zberného koša tkanina
Vhodná plocha do m² 2500 QM
Výška kosenia min./max. v mm 26 - 82 MM
Materiál krytu alu
Nastavenie výšky kosenia Jednotlivé kolesá - 7 polôh
Funkcia mulčovanie voliteľné
Funkcia 2v1
Objem palivovej nádrže v l 1.8 L
Bočné vyhadzovanie nie
Max Airflow Technology Ja
Priemer predného kolesa v mm 244 MM
Priemer zadného kolesa v mm 244 MM
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Sklopná rukoväť áno
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Výkon zariadenia v kW 2.7
Ukazovateľ naplnenia koša nie
Primer nie
Dĺžka krabice v cm 61 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 98
Automatický sýtič nie
Šírka záberu v cm 53 CM
Produktový rad PREMIUM pro
Značka solo® by AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (29.38MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (248.65KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.