Benzínová kosačka solo® by AL-KO 553 K Profi

Číslo produktu: 127148 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Robustné hliníkové telo kosačky s ochranou proti nárazu
  • Dvojrýchlostná prevodovka s kardanovým pohonom kolies
  • Hliníkové XXL kolesá
  • Nožová spojka pre vyprázdňovanie koša bez zastavenia motora
  • Mnoho spevňujúcich hliníkových dielov

 

Profesionálne zariadenie v oblasti benzínových kosačiek na trávu. Vysoko kvalitné vybavenie, premyslené funkcie. Profesionálny model od solo® by AL-KO dostupný v špecializovaných predajniach.

 

Benzínová kosačka na trávu solo® by AL-KO 533 K

Benzínová kosačka solo® by AL-KO 533 K od AL-KO je špičkový model benzínovej kosačky s najvyššími štandardmi kvality. Kosačka s plnou výbavou určená pre profesionálne nasadenie. Stabilné kolesá a pevné hliníkové telo robia z kosačky solo® by AL-KO 533 K spoľahlivého partnera pre každodennú prácu.

Technické detaily solo® by AL-KO 533 K

Šírka kosenia 52 cm zaisťuje efektívny a rýchly postup na väčších trávnikoch do cca 1 800 m². Výkonný 4-taktný motor Honda s výkonom 2,7 kW dodáva dostatok energie nielen pre pohon noža, ale aj pre 2-rýchlostný kardanový pohon kosačky, ktorý vás bez námahy podrží pri tlačení benzínovej kosačky. Veľké, hliníkové XXL kolesá s guľôčkovými ložiskami a gumovými ráfikmi prekonávajú ľahko nerovnosti v akomkoľvek teréne. S týmto zariadením s funkciou 4INONE je samozrejme možné kosenie, zber, mulčovanie a bočné vyhadzovanie. Ovládacie prvky kosačky sú umiestnené na prehľadnom kokpite s ľahko dostupnými ovládacími prvkami. Ďalším komfortným prvkom je príjemné, pogumované držadlo. Extra vysoký vyhadzovací otvor a vynikajúca aerodynamika sa postarajú o rovnomerné naplnenie 75 litrového zberného koša. Oddelená nožová spojka a robustné osové nastavenie výšky kosenia v rozsahu 26 - 82 mm v 7 stupňoch dopĺňajú výbavu tejto profesionálnej kosačky.

Prémiová záruka 6 rokov

AL-KO si na kvalite zakladá, preto ponúkame predĺženú 6 ročnú záruku na naše benzínové kosačky. Do kvalitného motora patrí aj kvalitný benzín a najmä kvalitný olej. Pre uplatnenie prémiovej záruky AL-KO je nutné doložiť použitie kvalitného maziva 10W40 (napr. Na faktúre od benzínovej kosačky AL-KO alebo solo® by AL-KO) a dodržiavať posezónne bezplatné garančné prehliadky v najbližšom autorizovanom servise AL-KO.

Kúpte si benzínovú kosačku solo® by AL-KO 533 & Alternatívy

Benzínovú kosačku solo® by AL-KO 533 K si môžete kúpiť v našom online obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. 

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 127148
EAN 4003718051681
Hmotnosť netto v kg 60.4 KG
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 58 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 127 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 183 CM
Hmotnosť brutto v kg 65.6 KG
Materiál krytu alu
Funkcia 2v1
Max Airflow Technology Ja
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Sklopná rukoväť áno
Výkon zariadenia v kW 2.7
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 98
Značka solo® by AL-KO
Produktový rad PREMIUM pro

Power supply

Typ pohonu Benzínový

Mowing System

Šírka záberu v cm 53 CM
Pracovná šírka v cm 53 CM
Výška kosenia min./max. v mm 26 - 82 MM
Nastavenie výšky kosenia Jednotlivé kolesá - 7 polôh
Funkcia mulčovanie voliteľné
Bočné vyhadzovanie nie

Working area

Vhodná plocha do m² 2500 QM
Ukazovateľ naplnenia koša nie
Objem zberného koša v litroch 75 L
Materiál zberného koša tkanina

Traction System

Priemer zadného kolesa v mm 244 MM
Priemer predného kolesa v mm 244 MM
Automatický sýtič nie
Objem palivovej nádrže v l 1.8 L
Elektrický štart nie
Objem v ccm 160
Počet otáčok v ot./min 2800
Výkon v kW 2.7 KW
Primer nie
Počet valcov motora 1
Pred. č.: 112888 Nedostupné
5,90 €
Pred. č.: 113875 Nedostupné
27,90 €
Pred. č.: 113807 Nedostupné
14,90 €
Pred. č.: 126680 Nedostupné
125,00 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.