Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

Elektrická kosačka 38.2 E Comfort

Číslo produktu: 113852 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Výkonný 1600 W elektromotor
  • S ergonomickým obojručným spínačom pre maximálne pohodlie pri ovládaní
  • Robustný a stabilný plastovo-tkaninový kôš s indikátorom naplnenia
  • Centrálne nastavenie výšky kosenia
  • Praktický držiak na prenášanie
  • Sklápateľná rukoväť
  • Možnosť postaviť do zvislej polohy na čistenie a uskladnenie
  • S funkciou mulčovania

Dizajn a komfort - nanovo definované v elektrickej kosačke AL-KO 38.2 E Comfort. 
Náš nový dizajnový jazyk sa prejavuje aj v segmente Comfort našich elektrických kosačiek. Elegantný, nový a rozpoznateľný dizajn v spojení s vysokou funkčnosťou - to sú naše nové elektrické modely kosačiek.

Komfortná prevádzka bez emisií
Vďaka bezemisnej a tichej prevádzke je elektrická kosačka dokonalým pomocníkom pri starostlivosti o trávnik v akejkoľvek obytnej oblasti. Vďaka výkonnému elektromotoru s príkonom 1600 W sa pohybuje bez výfukových plynov, motorového oleja a hluku. Umožňuje vám pracovať v tichosti bez toho, aby ste sa museli starať o čas nabíjania alebo tankovania - a bez dodatočnej hmotnosti batérie alebo benzínovej nádrže. Výsledok: pohodlné  kosenie s nízkou hmotnosťou a veľkým komfortom .

Kompaktný model 38.2 E Comfort so šírkou záberu 38 cm zaujme najmä svojou kompaktnou konštrukciou bez vyčnievajúcich kolies - ideálny na presné kosenie tesne pri okraji v zákrutách a malých, kľukatých záhradách. Vďaka robustnej rukoväti na prenášanie, centrálnemu nastaveniu výšky kosenia a nízkej hmotnosti 15,4 kg sme do tejto kosačky zabudovali mnoho komfortných prvkov - je ideálna aj pre ženy záhradkárky alebo seniorov, ktorí ocenia ľahkú manipuláciu. A pre maximálny komfort jazdy je k dispozícii príjemný dvojitý obojručný spínač, ktorý je pripevnený k ergonomicky tvarovanej mäkkej rukoväti riadidiel. Zadné kolesá XXL poskytujú lepšiu trakciu pri kosení. Súčasťou je funkcia mulčovania.

Kosačka so šírkou záberu 38 cm a zberným košom s objemom 45 l je vhodná pre trávniky s rozlohou do 500 m². Vďaka aerodynamickému tvaru krytu a veľkému otvoru sa pokosená tráva optimálne zachytáva a kompaktný zberný kôš sa efektívne plní. Okrem toho vám prácu uľahčí zberný kôš s indikátorom naplnenia a držiakom na jednoduché vyprázdňovanie. Úplne sklopná rukoväť zaručuje úsporné skladovanie. Okrem toho sa dá skladovať vo vertikálnej polohe, čo znižuje nároky na priestor a uľahčuje čistenie.

 

Kúpiť elektrickú kosačku AL-KO 38.2 E Comfort a alternatívy
Kúpte si elektrickú kosačku 38.2 E Comfort teraz v našom internetovom obchode alebo u jedného z našich špecializovaných predajcov. Ak by ste chceli elektrickú kosačku s oceľovým telesom a šírkou záberu 46 cm, odporúčame vám model 46.4 E Comfort (číslo položky 113103).

 

Technická špecifikácia

Typ pohonu Elektrický
Hmotnosť netto v kg 15.4 KG
Pohon kolies žiadny / žiadne
Objem zberného koša v litroch 45 L
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 130 CM
Hmotnosť brutto v kg 17.4 KG
Rozmer výška v cm bez kartóne 105 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 45 CM
Materiál zberného koša odolná tkanina
Vhodná plocha do m² 500 QM
Výška kosenia min./max. v mm 20 - 60 MM
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 6 polôh
Materiál krytu odolný plast
Funkcia mulčovanie áno
Funkcia 3v1
Bočné vyhadzovanie nie
Max Airflow Technology Nein
Priemer predného kolesa v mm 155 MM
Priemer zadného kolesa v mm 220 MM
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Sklopná rukoväť áno
Kokpit kosačky bez kokpitu
Rýchlosť vpred max. km/h 2.5 KMH
Výkon motora v kW 1 KW
Kolesá s guličkovými ložiskami nie
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Dĺžka krabice v cm 75 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 95
Šírka záberu v cm 38 CM
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (8.9MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (131.39KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.