Rasenmäher 4858 Vs Alu Solo By Al-ko

Číslo produktu: 127449
NoStockAndUnderStockNotAloowed,MaterialStatusG7,OxSaleableIsNotOne,0 Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Robustné tlakovo liate hliníkové puzdro
  • Pohon kolies s reguláciou otáčok
  • XXL guličkové kolesá pre ľahký priebeh
  • Exkluzívna vodiaca lišta - ergonomicky tvarovaná
  • Inštalácia mnohých vysoko kvalitných hliníkových komponentov

Robustné agregáty vyrobené z hliníka s kompletným vybavením: Jedná sa o sólové kosačky na trávu AL-KO s hliníkovým benzínom, ktoré sú k dispozícii v špecializovaných predajniach. Od odborníkov pre profesionálov.


Benzínová kosačka solo od AL-KO 4858 VS Alu

Kompaktná hliníková kosačka na trávu ponúka mnoho výhod profesionálnej série: Výrobný proces „skonštruovaný v Nemecku“ a „vyrobený v Rakúsku“ sľubuje najvyššiu kvalitu. Tlakovo liate hliníkové puzdro zaručuje dlhú životnosť, ktorá je extrémne neovplyvnená nárazmi, je torzná a nehrdzavejúca a príjemne izoluje hluk. Benzínová kosačka solo od AL-KO 4858 VS Alu je ideálnym partnerom pre ambicióznych záhradníkov.


Technické podrobnosti benzínové kosačky solo od AL-KO 4858 VS Alu

So šírkou záberu 48 cm je benzínová kosačka na trávu od AL-KO 4858 VS Alu mimoriadne efektívna aj pri kosení veľkých trávnikov s rozlohou cca 1 400 m². Výška odrezkov na trávu môže byť nastavená centrálne v 6 krokoch od 30 mm do 85 mm. Benzínová kosačka na trávu je poháňaná motorom Briggs & Stratton s výkonom 2,5 kW, ktorý tiež dodáva energiu pre pohon kolies. Guličkové XXL pneumatiky s protišmykovým profilom zabezpečujú ľahký priebeh na akomkoľvek teréne a povrchu. Vďaka funkcii 4INONE môžete kosiť a chytať trávu pomocou benzínovej kosačky na trávu, ale tiež ju môžete priamo vysunúť zo strany alebo mulčovať. Kokpit zapôsobí ľahko dostupnými ovládacími prvkami a pohodlnou oblasťou uchopenia, ktorá je pogumovaná. Vďaka špeciálnemu tvaru krytu, ktorý ponúka benzínovej kosačke na trávu vysoký vyprázdňovací kanál, plnenie 75 l zbernej skrinky na textílie funguje obzvlášť dobre. Použitie mnohých hliníkových komponentov, ako sú napr B. Spojenie riadidiel, predná rukoväť a nastavenie výšky riadidiel dopĺňajú túto kosačku s úplným vybavením.


Kúpte si benzínovú kosačku na trávu solo od AL-KO 4858 VS Alu a alternatívy

Jednoducho si kúpte benzínovú kosačku na trávu solo od AL-KO 4858 VS Alu v našom online obchode s prémiovými službami alebo nájdite predajcu vo vašom okolí. Samostatná benzínová kosačka na trávu od AL-KO 4858 VS Alu predstavuje účinnú podporu pri starostlivosti o váš trávnik. Chceli by ste benzínovú kosačku na trávu so šírkou záberu 52 cm a meniteľným pohonom kolies? Potom odporúčame benzínovú kosačku na trávu solo od AL-KO 5378 VS Alu.

Technická špecifikácia

Značka solo® by AL-KO
Produktový rad Premium
Šírka záberu v cm 47
Výška kosenia min./max. v mm 30 - 85
Výkon v kW 2.6
Objem v ccm 163
Typ motora 4-taktní
Počet otáčok v ot./min 2800
Počet valcov motora 1
Elektrický štart nie
Automatický sýtič áno
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Sklopná rukoväť áno
Počet nožov 1 ST
Materiál krytu alu
Funkcia 4v1
Výkon zariadenia v kW 2.6
Variant krytu kosačky Classic
Priemer predného kolesa v mm 200 MM
Hodnota K (m/s^2) 2
Zber áno
Typ pohonu Benzínový
Objem zberného koša v litroch 75
Odchýlka KpA [dB (A)] 2
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Rýchlosť vpred max. km/h 4
Vhodná plocha do m² 1500
so zberným košom áno
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 6 polôh
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 86
Pohon kolies plynulo nastaveteľný pohon kol
Priemer zadného kolesa v mm 280 MM
Bočné vyhadzovanie áno
Hodnota vibrácií (m/s^2) 6
Materiál zberného koša odolná tkanina
Akustický výkon LwA [dB (A)] 95
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Funkcia mulčovanie áno
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.