Rotač.aku.kosačka 46.5 Li Sp Moweo

Rotač.aku.kosačka 46.5 Li Sp Moweo

Číslo produktu: 119707

Technická špecifikácia

Ukazovateľ naplnenia koša áno
Nastavenie výšky kosenia Jednotlivé kolesá-7 polôh.
Vhodná plocha do m² 600 QM
Šírka záberu v cm 46 CM
Značka AL-KO
Objem zberného koša v litroch 70 L
so zberným košom áno
Materiál zberného koša odolná plast
Priemer predného kolesa v mm 200 MM
Materiál krytu oceľ
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Nabíjací čas 4Ah Aku v min. 90 MIN
Priemer zadného kolesa v mm 280 MM
Hmotnosť netto v kg 30.3 KG
Typ pohonu AKU
Zber áno
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 2 (0.00 B)
Potvrdenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.