Elektrický vyžínač AL-KO GTE 550 Premium

Číslo produktu: 112926 Skladom
expected to be with you on 22.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Silný 550 W elektromotor na kosenie bez emisií
  • Precízna práca s otočnou hlavicou s nastavením sklonu
  • Bezpečná manipulácia vďaka perfektnej vyváženosti
  • Pohodlná obsluha s nastaviteľnou rukoväťou a Tipp-automatikou
  • Tichá práca v obytných oblastiach v každom dennom čase

Zákazníci tiež často kupujú...

74,90 €
Tento produkt
13,90 €
Obmedzené množstvo

Celková cena za všetky produkty

88,80 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Vyžínanie šetrné voči človeku i životnému prostrediu: tiché a bez emisií s elektrickými vyžínačmi AL-KO, všestrannými precíznymi nástrojmi v kategórii kosenie trávy, pre všetky okraje trávnika a kúty.


AL-KO GTE 550 Premium - - riešenie pre náročných milovníkov záhrad

Flexibilný, robustný a taký silný, ako si želáte: AL-KO GTE 550E E Premium poskytuje perfektné výsledky kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Tento „ veľký“ elektrický vyžínač od AL-KO robí svoju prácu v domácich záhradách bez emisií a ticho. Silný elektromotor a ergonomická teleskopická hliníková tyč s optimálne vyváženou hmotnosťou, ako aj s hlavnou a nastaviteľnou prídavnou rukoväťou, veľmi uľahčujú manipuláciu. Špecifikom je flexibilná otočná rezná hlavica s nastaviteľným sklonom na precízne vyžínanie.


Technické detaily AL-KO GTE 550 Premium

S 550 Watt elektromotorom, ergonomickou teleskopickou hliníkovou tyčou, ako aj s hlavnou a nastaviteľnou prídavnou rukoväťou je AL-KO GTE 550 efektívny, robustný a ľahko ovládateľný pomocník pre Vašu prácu v záhrade.
Flexibilná strunová hlavica, otočná o 180 stupňov a s nastaviteľným sklonom, so šírkou záberu 30 cm a chránič rastlín robia tento stroj ideálnym na precízne vyžínanie na okrajoch trávnika, pod kríkmi, lavičkami a popri stenách. AL-KO GTE 550 Premium s 550 Watt elektromotorom urobí rovnako dobrú službu pri efektívnom dočisťovaní dlhších úsekov alebo malých plôch trávnika.
Pomocou Tipp-automatiky bez námahy nastavíte optimálnu dĺžku struny počas práce tak, že jednoducho klepnete hlavicou vyžínača o zem. Flexibilná vďaka otočnej rukoväti a vodiacemu koliesku.
Vaša veľká voľnosť: tento elektrický vyžínač od AL-KO je špičkový stroj pre náročných majiteľov záhrad. Vďaka maximálne tichému pohonu zostanú Vaši susedia nerušení – a Vy vyžínate v ktoromkoľvek dennom čase, nezávisle od povinného dodržiavania pokoja.


AL-KO GTE 550 Premium – kúpiť & alternatívy

AL-KO GTE 550 Premium môžete kúpiť v našom e-shope alebo u odborného predajcu. Je to perfektný produkt, ak hľadáte silný a robustný, flexibilný ako aj veľmi precízny elektrický vyžínač.
Ak potrebujete mimoriadne ľahký a šikovný elektrický vyžínač pre malé, členité miesta, odporúčame Vám AL-KO GTE 350. Na prácu v sťažených podmienkach s vysokou trávou, kríkmi alebo vetvovím sú vhodné elektrické motorové kosy AL-KO BC 1000 E a BC 1200 E.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 112926
EAN 4003718044904
Hmotnosť netto v kg 3 KG
Teleskopická rukoväť áno
Hmotnosť brutto v kg 3.94 KG
Typo žacej hlavy klasický
Nastavenie závitu automaticky poklepom
Priemer struny v mm 1.65 MM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Deliteľná hriadeľ nie
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort

Power supply

Typ pohonu Elektrický

Cutting System

Dĺžka struny v cm 1000 CM

Mowing System

Pracovná šírka v cm 30 CM

Engine

Výkon motora vo wattoch 550 W

Handle system

Nastaviteľná rukoväť áno

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (5.04MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.