Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

Rider solo® by AL-KO R 7-63.8 A

Číslo produktu: 127486 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Obratný a lehce ovladatelný rider
  • Ideální pro menší, členité zahrady
  • Přehledně uspořádané ovládací prvky
  • Centrální nastavení výšky sečení
  • Celková šířka stroje pouze 80 cm
  • Snadné vyprázdnění koše pomocí teleskopické tyče s akustickou signalizací naplnění

Obratnost a výborná ovladatelnost: to představuje nový rider R7-63.8 A od firmy solo® by AL-KO. Ideální pomocník pro menší a členité zahrady.


Rider solo® by AL-KO R 7-63.8 A

Malý, ale šikovný. Tak by se dal charakterizovat nový Rider R7-63.8 A, Vaše zbraň proti vysoké trávě na menších a členitých zahradách. Průjezdní šířka stroje pouze 80 cm. Vysoký komfort obsluhy zajišťuje pohodlné sedadlo, volant, dobře padnoucí do ruky a přehledně uspořádané ovládací prvky.


Technické detaily Rider R 7-63.8 A

S šířkou záběru 62 cm a poloměrem zatáčení pouze 93 cm je Rider R7-63.8 A ideální pro členité zahrady s úzkými průjezdy. Rider je poháněn motorem AL-KO PRO o výkonu 4,2 kW, který vyvine rychlost až 4,5 km/h při jízdě dopředu a 1,5 km/h na zpětný chod. Výška sečení je snadno nastavitelná pákou v rozsahu 25 - 75 mm. Velká kola, pohodlné sedadlo a přehledně uspořádané ovládací prvky zajišťují komfort obsluhy rideru R7-63.8 A. Sběrný koš lze snadno vysypat pomocí teleskopické tyče, naplnění koše je signalizováno akusticky.


Rider R 7-63.8 A Kde koupit

Rider R 7-63.8 A můžete koupit přímo v našem Webshopu, nebo u našich odborných prodejců. Pokud sháníte rider s výkonnějším motorem a hydrostatickou převodovkou, můžeme Vám doporučit typ R 7-65.8 HD


Technická špecifikácia

Pracovná šírka v cm 62 CM
Typ pohonu Benzínový
Objem v ccm 224
Výkon v kW 4.2 KW
Počet otáčok v ot./min 3000
Hmotnosť netto v kg 120 KG
Prenos 4 rýchlostné stupne vpred / 1
Počet valcov motora 1
Elektrický štart áno
Objem zberného koša v litroch 130 L
Elektrické vyprázdňovanie koša nie
Rozmer výška v cm bez kartóne 117 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 78 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 182.7 CM
Materiál zberného koša tkanina
Vhodná plocha do m² 2500 QM
Výška kosenia min./max. v mm 25 - 65 MM
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 4 polohy
Funkcia 2v1
Funkcia mulčovanie nie
Bočné vyhadzovanie nie
Predné koleso (Ø v palcoch) 11X4.0-5
Zadné koleso (Ø v palcoch) 13X5.0-6
Rýchlosť vpred max. km/h 4.5 KMH
Rýchlosť vzad max. km/h 1.5 KMH
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Primer nie
Dĺžka krabice v cm 150 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 98
Automatický sýtič nie
Šírka záberu v cm 62 CM
Značka solo® by AL-KO
Produktový rad COMFORT pro
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (11.81MB)
Názov stiahnutého súboru (9.19MB)
Názov stiahnutého súboru (3.22MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (107.87KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.