Rider solo® by AL-KO R 7-65.8 HD

Číslo produktu: 127487 Skladom
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
 • <Obratný a lehce ovladatelný rider
 • Ideální pro menší, členité zahrady
 • Přehledně uspořádané ovládací prvky
 • Centrální nastavení výšky sečení
 • Celková šířka stroje pouze 80 cm
 • Snadné vyprázdnění koše pomocí teleskopické tyče s akustickou signalizací naplnění
 • Bezestupňová hydrostatická převodovka pro plynulou jízdu

Zákazníci tiež často kupujú...

1.950,00 €
Tento produkt
146,00 €
Obmedzené množstvo

Celková cena za všetky produkty

2.096,00 € *


Obratnost a výborná ovladatelnost: to představuje nový rider R7-65.8 HD od firmy solo® by AL-KO. Ideální pomocník pro menší a členité zahrady.


Rider solo® by AL-KO R 7-65.8 HD

Malý, ale šikovný. Tak by se dal charakterizovat nový Rider R7-65.8 HD, Vaše zbraň proti vysoké trávě na menších a členitých zahradách. Průjezdní šířka stroje pouze 80 cm. Vysoký komfort obsluhy zajišťuje pohodlné sedadlo, volant, dobře padnoucí do ruky a přehledně uspořádané ovládací prvky.


Technické detaily Rider R 7-65.8 HD

S šířkou záběru 62 cm a poloměrem zatáčení pouze 93 cm je Rider R7-65.8 HD ideální pro členité zahrady s úzkými průjezdy. Rider je poháněn motorem Briggs&Stratton 950 E, který vyvine rychlost až 6,2 km/h při jízdě dopředu a 3,8 km/h na zpětný chod. Plynulou jízdu zajišťuje hydrostatická převodovka s nožním ovládáním. Výška sečení je snadno nastavitelná pákou v rozsahu 25 - 75 mm. Velká kola, pohodlné sedadlo a přehledně uspořádané ovládací prvky zajišťují komfort obsluhy rideru R7-65.8 HD. Sběrný koš lze snadno vysypat pomocí teleskopické tyče, naplnění koše je signalizováno akusticky.


Rider R 7-65.8 HD Kde koupit

Rider R 7-65.8 HD můžete koupit přímo v našem Webshopu, nebo u našich odborných prodejců.


Nakupujte online a produkt obdržíte osobne

Pokiaľ si v našom online obchode objednáte produkt zo sortimentu solo® by AL-KO*, bude vaša objednávka doručená kvalifikovaným regionálnym maloobchodným partnerom solo® by AL-KO vo vašom okolí. Vo videu vám vysvetlíme proces prémiovej doručovacej služby.


Výhody:

 • Objednávajte a nakupujte prostredníctvom online obchodu AL-KO
 • Dodávka kompletne zmontovaného produktu na Vašu záhradu
 • Osobné odovzdanie produktu naším obchodným partnerom
 • Zaškolenie v používaní Vášho nového produktu solo® by AL-KO
 • Pokiaľ máte akékoľvek otázky, obráťte sa na nášho kvalifikovaného partnera

Proces podrobne:

1. Objednajte online náš solo® by AL-KO produkt
V našom sortimente nájdete mnoho zariadení z produktového radu solo® by AL-KO. V príslušných kategóriách produktov, ako napr. trávne traktory alebo benzínové kosačky na trávu vyberte vyhovujúci produkt a vložte ho do nákupného košíka.
2. Vyberte odborného predajcu vo vašej oblasti
V objednávkovom procese sa po zadaní dodacej adresy zobrazí zoznam všetkých obchodných patnerov solo® by AL-KO v okruhu 40 km od vášho zadaného miesta bydliska. Kliknutím na požadovaného odborného predajcu vyberte obchodného partnera AL-KO, ktorý vám záhradné náradie dodá.
3. Termín predania
Po dokončení nákupu zašleme Váš nový produkt solo® by AL-KO nášmu odbornému predajcovi, ktorého ste vybrali. On Vás bude bezodkladne kontaktovať, aby ste sa dohodli na odovzdaní Vášho produktu.
4. Dodanie
Odborný predajca dodá zariadenie na vašu záhradu v dohodnutom termíne.
5. Odovzdanie produktu pripraveného na použitie
Záhradné náradie solo® by AL-KO je dodávané pripravené na použitie. To znamená, že zariadenie je už nainštalované av prípade potreby naplnené olejom a benzínom.
6. Zaškolenie
Na požiadanie odborný predajca vysvetlí, ako zariadenie funguje a ako ho používať.
7. Používanie

Teraz môžete začať s záhradnými prácami s Vaším novým produktom solo® by AL-KO.
Výhody produktov solo® by AL-KO Robolinho®:


* Prémiová doručovacia služba sa vzťahuje na všetky produkty solo® by AL-KO, ktoré obsahujú odkaz na doručovaciu službu na produktovej stránke príslušného zariadenia.

Výrobky solo® by AL-KO Robolinho® sú dodávané našimi regionálnymi špecializovanými predajcami. Naša prémiová doručovacia služba zahŕňa bezplatnú prehliadku záhrady a praktické tipy na inštaláciu a uvedenie do prevádzky. Náš špecializovaný predajca vám rád ponúkne nezáväznú ponuku na inštaláciu vo vašej záhrade pripravenú na okamžité použitie - pre zaistenie optimálneho fungovania našich zariadení odporúčame tento kvalifikovaný odborný servis.

Technická špecifikácia

Značka solo by AL-KO
Produktový rad PREMIUM pro
Pracovná šírka v cm 62 CM
Šírka záberu v cm 62 CM
Výška kosenia min./max. v mm 25 - 65 MM
Odchýlka KpA [dB (A)] 3
Rýchlosť vpred max. km/h 6 KMH
Hodnota K (m/s^2) 1
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 4 polohy
Zber áno
Vhodná plocha do m² 3000
Prenos Nožný hydrostat T1
Rýchlosť vzad max. km/h 3.8 KMH
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Zadné koleso (Ø v palcoch) 13X5.0-6
Funkcia mulčovanie nie
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 82
so zberným košom áno
Hmotnosť netto v kg 120 KG
Bočné vyhadzovanie nie
Akustický výkon LwA [dB (A)] 93
Elektrické vyprázdňovanie koša nie
Predné koleso (Ø v palcoch) 11X4.0-5
Počet nožov 1 ST
Hodnota vibrácií (m/s^2) 3
Pohon kosačky možno vypnúť áno
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 98
Materiál zberného koša tkanina
Objem zberného koša v litroch 130 L
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.