Záhradný traktor solo by AL-KO T 22-105.1 HD-A V2 NOVÉ solo by AL-KO

Záhradný traktor solo by AL-KO T 22-105.1 HD-A V2

Číslo produktu: 127621 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.

Ak chcete udržiavať veľké plochy od jari do zimy, odporúčame záhradný traktor solo by AL-KO T 22-105.1 HD-A V2

 

 

Záhradný traktor T 22-105.1 HD-A V2

 

2 valce, 2 nože! Pokiaľ chcete efektívne kosiť veľké trávniky doporučujeme záhradný traktor solo by AL-KO T 22-105.1 HD-A V2. Akonáhle sa posadíte na záhradný traktor a naštartujete, už sa vám nebude chcieť vystúpiť. Náš vypilovaný záhradný traktor na údržbu veľkých záhrad je nadchne každého. Vďaka širokému sortimentu príslušenstva a nadstavieb pre záhradné traktory, môžete ho používať rôznymi spôsobmi, napríklad pri upratovaní snehu, rozmetaní hnojív alebo uvítate pripojenia prívesného vozíka.

 

Technická špecifikácia záhradného traktoru T 22-105.1 HD-A V2

 

Záhradný traktor SOLO by AL-KO T 22-105.1 HD-A V2 je osadený motorom AL-KO Pre 700 V2 s výkonom 12,2 kW pri 2.450 otáčkach za minútu. Výšku 105 cm širokého žacieho ústrojenstva je možné nastaviť v siedmich polohách od 30 mm do 90 mm. V zime možno žacie ústrojenstvo ľahko vybrať kvôli údržbe alebo na použitie radlice na odpratávanie opadaného snehu. Profesionálny rám profilu C je obzvlášť robustný a odolný proti skrúteniu. Voliteľne môžete využiť príslušenstvo v podobe automatického vyprázdňovania 310 litrového koša.
Údržba rozsiahlych trávnych plôch je tiež potešením s veľkými 20palcovými zadnými kolesami, ktorá hladko absorbujú nerovnosti v teréne. Pedále pre jazdu vpred a vzad sú ergonomicky usporiadané vedľa seba pre intuitívne riadenie. Záhradnému traktora ľahko doplníte prevádzkové kvapaliny vďaka externému hrdlu palivovej nádrže. Nízky schod a veľkorysý priestor pre nohy uľahčujú nastupovanie a prácu. Komfortné sedadlo možné individuálne nastaviť v niekoľkých polohách.

 

Nákup záhradného traktora T 22-105.1 HDD-A V2 a alternatívy

 

Nechajte si záhradný traktor solo by AL-KO doručiť priamo na vašej záhradu špecializovaným predajcom AL-KO a začnite ihneď kosiť. Vďaka nášmu prémiovému dodania vám odpadajú všetky starosti. Objednajte ešte dnes tento exkluzívny záhradný traktor, ktorý vám bude dlho a spoľahlivo slúžiť.
Väčší model záhradného traktora z rovnakej série solo by AL-KO T23 125.6 HD V2 je vybavený prehľadným elektronickým displejom a ešte širšie 125 cm žacím ústrojenstvom.

 

Výhody

 

Prémiové doručenie až na vašej záhradu zaisťujú odborne vyškolení predajcovia z vášho okolia. Naša prémiová služba zahŕňa dodávku zmontovaného záhradného traktora na zvolenú adresu vrátane poučenie o manipulácii a údržbe záhradného traktora. Nasadať a ideme...

Technická špecifikácia

Pracovná šírka v cm 105 CM
Značka solo by AL-KO
Automatický sýtič nie
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Svetlomety 003
Elektrické vyprázdňovanie koša nie
Hodnota vibrácií (m/s^2) 4
so zberným košom áno
Hmotnosť brutto v kg 319 KG
Primer nie
Elektrický štart áno
Typ motora 4-taktní
Akustický výkon LwA [dB (A)] 98
Počet nožov 2 ST
Pohon kosačky možno vypnúť áno
Objem v ccm 708
Predné koleso (Ø v palcoch) 16X6.5-8
Prenos Nožný hydrostat T3
Rýchlosť vpred max. km/h 9 KMH
Funkcia mulčovanie áno
Počet valcov motora 2
Typ displeja bez
Typ kosiaceho zariadenia štandardné
Zber áno
Hmotnosť netto v kg 256 KG
Objem zberného koša v litroch 310 L
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 90
Počet otáčok v ot./min 2450
Rýchlosť vzad max. km/h 4 KMH
Materiál zberného koša odolná tkanina
Výkon v kW 12.2 KW
Zadné koleso (Ø v palcoch) 20X10.0-8
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 100
Výkon zariadenia v kW 9.1
Šírka záberu v cm 103 CM
Odchýlka KpA [dB (A)] 2
Produktový rad PREMIUM pro
Objem palivovej nádrže v l 8 L
Typ nožové spojky elektromagnetický
Model motora 025
Hodnota K (m/s^2) 2
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Vhodná plocha do m² 8000 QM
Bočné vyhadzovanie nie

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.