AKU výškový plotostrih AL-KO HTA 2050

Číslo produktu: 113539 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Ľahké, obratné a flexibilné nožnice na živý plot s teleskopickým nástavcom z radu 18 V
  • Veľký akčný rádius s pracovnou výškou až 3,5 m vďaka nastaviteľnému teleskopickému nástavcami a nastaviteľné lište
  • Pohodlná práca vďaka nízkovibračnímu elektromotoru, perfektnému vyváženie ergonomickému ovládanie
  • Diamantom brúsené bezpečnostné nože
  • 20 voltovej Li-Ion akumulátor: krátka doba nabíjania, dlhá životnosť
  • Akumulátor a nabíjačka nie je súčasťou balenia

Perfektný strih pre Váš živý plot, bez emisií a bez prekážajúcich káblov - v obvyklej AL-KO kvalite. To predstavujú ľahké a obratné nožnice na živý plot z radu 18 V.


Akumulátorové nožnice na živý plot HTA 2050 - ľahké, komfortné, praktické


S akumulátorovými nožnicami AL-KO HTA 2050 s diamantom brúsenými nožmi Vám pôjde údržba živého plota rýchlo od ruky. Žacia lišta z kvalitného materiálu s dĺžkou 51 cm pre presný a bezpečný strih. Predĺžené akumulátorové nožnice sú obzvlášť vhodné pre vysoké živé ploty - s predlžovacím nástavcom dosiahnete pracovnej výšky až 3,5 m. S výklopnou lištou sa ľahko dostanete aj na ťažko prístupné miesta Vášho živého plotu a docielite vždy perfektne presného a rovného strihu.


Veľmi ľahké a na elektrickej sieti nezávislé aku nožnice Vám poskytujú veľký akčný rádius bez obťažujúcich káblov, čím je vylúčené ich nechcené preseknutia. Bezpečné a pohodlné prácu s prístrojom napomáha tiež ergonomicky tvarované držadlo s možnosťou naklopenia do rôznych uhlov. Jeden akumulátor - veľa pomocníkov pre Vašej záhradu: HT 2050 je súčasťou Vašej rodiny 18 V. Ak už vlastníte nejaký prístroj rady 18 V, rovnaký akumulátor aj nabíjačku môžete použiť pre pohon nožníc HT 2050, rovnako ako ďalších prístrojov radu 18 V.


Technické detaily: AL-KO Akumulátorové nožnice na živý plot HTA 2050

Protibežné, diamantom brúsené nože s dĺžkou 51 cm zaistí čistý strih vetvičiek až do priemeru 15 mm. Akumulátorové nožnice HTA 2050 sú s iba 3,5 kg (vrátane batérie) výrazne ľahšia ako akýkoľvek benzínový typ. Nízkovibračnej elektromotor, dobré vyváženie prístroje a ergonomicky tvarované držadlo zaisťujú bezpečné a neunavujúci ovládanie stroja, najmä pri práci vo väčšej výške. Vysoko kvalitné, robustné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť výrobku. S plne nabitým Li-Ion 20 V / 2,5 Ah 18 V akumulátorom môžete pracovať až 45 Minút. Nabitie akumulátora potom trvá iba asi 50 Minút. Ak máte k dispozícii ďalší akumulátor, môžete teda pracovať takmer nepretržite. Li-Ion akumulátory majú dlhú životnosť, sú bezúdržbové, netrpia samovybíjaním ani pamäťovým efektom.


Poznámka: Uvedená doba prevádzky na batériu je len orientačná a závisí od mnohých ďalších faktorov (teplota, hustota živého plota atď.).


Akumulátorové predĺženej nožnice HTA 2050 Kde kúpiť & Alternatívy

Akumulátorové nožnice HTA 2050 Li-Ion môžete kúpiť priamo v našom webshope, alebo u našich predajcov. Ide o cenovo dostupný model z radu 18 V pre starostlivosť o vysoké živé ploty. Pokiaľ sa jedná o Váš prvý prístroj rady 18 V, je nutné dokúpiť akumulátor (číslo výrobku 113559) a nabíjačku (číslo výrobku 113560).

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113539
EAN 4003718057577
Hmotnosť netto v kg 3.15 KG
Teleskopická rukoväť áno
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 6.2 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 225 CM
Hmotnosť brutto v kg 4.2 KG
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 93
Produktový rad Easy
Značka AL-KO

Power supply

Typ pohonu AKU
Akumulátorová rada AL-KO 18 V
Kompatibilná batéria 113559, 113698

Cutting System

Dĺžka rezu v mm 510 MM

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (3.94MB)
Pred. č.: 113560 Skladom
29,90 €
Pred. č.: 113559 Skladom
49,90 €
Pred. č.: 113698 Skladom
99,90 €
Pred. č.: 113858 Nedostupné
Doporučená predajná cena 52,90 € 44,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.