Plotostrih Ht 550 Safety Cut

Číslo produktu: 112680 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Robustné teleso. Bezpečnostný kábel. Diamantom brúsené nože. Integrovaná vodováha.

Technická špecifikácia

Typ pohonu Elektrický
Hmotnosť brutto v kg 4.65 KG
Produktový rad Comfort
Výkon motora vo wattoch 550 W
Hodnota vibrácií (m/s^2) 2.9
Maximálna šírka rezu v mm 18 MM
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 86
Princíp kosenia protibežný bezpečnostný nôž
Akustický výkon LwA [dB (A)] 97
Typ noža brúsený diamantom
Značka AL-KO
Hmotnosť netto v kg 3.6 KG
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 98
Počet otáčok v ot./min 3200
Dĺžka rezu v mm 520 MM
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.