Kompostér Jumbo 800

Číslo produktu: 110863 Skladom
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • … Komposter aus umweltfreundlichen Recyling-Kunststoff mit 800 l Inhalt
  • Seitliche Lüftungsschlitze für bessere Zirkulation von Luft und Feuchtigkeit
  • Cleveres Stecksystem: Aus einzelnen Bauteilen läßt sich der Jumbo-Komposter schnell aufbauen und platzsparend transportieren

 

Chytrý a organický: Vďaka zásuvnému systému je náš kompostér pripravený za okamih premeniť váš organický záhradný odpad na hodnotný humus ako hnojivo pre vašu záhradu.

 

 

Technické detaily kompostéra AL-KO Jumbo 800

 

Kompostér je vyrobený z recyklovaného plastu s objemom 800 litrov. Šesťhranný tvar 16 kg kompostéra sa rýchlo zostaví vďaka zásuvnému systému.

 

Kúpiť teraz: Kompostér AL-KO Jumbo 800

 

Stačí si kúpiť kompostér AL-KO Jumbo 800 priamo od nás ako výrobcu v našom internetovom obchode alebo vyhľadať predajcu vo vašom okolí. Jumbo 800 je váš biologický pomocník do záhrady.

Technická špecifikácia

Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.