Benzínová reťazová píla SOLO 6442

Číslo produktu: 127430 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Kompaktná reťazová píla pre profesionálne použitie v lesníctve a záhradách
  • Výkonný benzínový motor s výkonom 1,7 kW, ktorý sa ľahko naštartuje
  • Originálny meč Oregon 40 cm s 3/8 "špeciálnou retiazkou
  • Práca bez únavy s účinným tlmením vibrácií
  • Kovaný kľukový hriadeľ pre maximálnu odolnosť proti opotrebeniu

Zákazníci tiež často kupujú...

179,00 €
Tento produkt

Celková cena za všetky produkty

185,90 € *


Efektívne vykonávanie ťažby a pílenia bez ohľadu na dĺžku batérie alebo kábla - to sú výkonné benzínové reťazové píly.


Samostatná benzínová motorová píla AL-KO 6442 - pohonná jednotka pre náročné ťažobné a píliace práce

Samostatná benzínová motorová píla AL-KO 6442 kombinuje vysoký výkon a nízku hmotnosť do atraktívneho celkového balenia, ktoré vám bude dobre slúžiť pre stredné až náročné ťažobné a píliace práce.
Výkonný benzínový motor s ľahkým štartom poskytuje dostatok energie na to, aby s týmto ľahkým zariadením pracoval veľmi efektívne. Sofistikované tlmenie vibrácií a ergonómia rukoväte robia zvyšok, aby zabezpečili prácu so zariadením bez únavy a ústretový voči telu.
Údržba je tiež jednoduchá a časovo nenáročná, pretože nevyhnutné upínacie a výmenné práce sa vykonávajú bez nástrojov.


Technické údaje sóla benzínovou motorovou pílou AL-KO 6442

Odolný, originálny meč Oregon vám umožní pracovať rýchlo a s dobrou manévrovateľnosťou a manipuláciou so šírkou záberu 40 cm. Vďaka zariadeniu na rýchle napínanie možno 3/8 "Oregonovú reťaz napnúť a vymeniť bez použitia nástrojov - a mazanie reťaze sa dá ľahko nastaviť. Funkcie optimalizované na spotrebu, ako je výmena vzduchového filtra bez nástrojov a jednoduché otvorenie veka nádrže, podčiarkujú jednoduchú údržbu pri praktickom použití.
Benzínový motor s výkonom 2,3 HP 42,2 cm³ sa ľahko štartuje vďaka zariadeniu na mäkké štartovanie so základným náterom a poskytuje pozoruhodný výkon - s pomerom výkonu k hmotnosti 2,5 kg / kW. Vďaka extra tlmeniu vibrácií a ergonomicky optimalizovaným rukovätiam sa hnacia sila prenáša na meč a reťaz s malými vibráciami - a uľahčuje vám dosahovanie presných výsledkov rezania a zároveň chráni zápästia. Ďalším plusom je veľkoobjemový fleecový vzduchový filter, ktorý je možné vymeniť bez použitia nástrojov. Extrémne odolné puzdro zaručuje dlhú životnosť.


Kúpte sólo od reťazovej píly AL-KO 6442 a alternatív

Sólu si môžete kúpiť u benzínovej motorovej píly AL-KO 6442 u nás v internetovom obchode alebo u špecializovaného predajcu. Je to kompaktný agregát pre stredne veľké ťažby stromov v záhrade a lesníctve. Najlepšie je objednať si vysokovýkonný organický reťazový olej (obj. Č. 113 480).
Ak dávate prednosť motorovej píle bez emisií, ktorá je nezávislá od siete, alebo ak už používate zariadenia s batériou PowerFlex, model CS 4235 (položka č. 127 441) môže byť pre vás užitočnou alternatívou.

Technická špecifikácia

Zimný predhrievač vzduchu áno
Napínanie reťaze s náradím
Mazanie reťaze automaticky
Počet valcov motora 1
Napínanie reťaze bez náradia nie
Vzduchový filter nylon
Pílový reťaz 3/8"
Regulácia prietoku oleja áno
Automatický sýtič áno
Elektrický štart nie
Produktový rad Comfort
Vymeniteľný vzduchový filter áno
Brzda reťaze áno
Primer áno
Značka solo by AL-KO
Typ motora 2-taktní
Členenie 3/8" special
Typ pohonu Benzínový

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.